Astra 1.6 cdti 136ps

gokhn89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracımı alalı 2 hafta oldu. Gerek sürüş kalitesi gerek verdiği keyif olsun çok memnunum :)

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah. Allah kaza bela vermesin.

Bugün bu segmentte sıfır araç alacak olsam, Astra 1,6 CDTI ilk tercihim olurdu.

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende haftalardır bu araca bakıyorum makul ikinci el bulsam alacağım.sanırım Sıfır aldınız ne kadara mal oldu?hangi paket ?

gokhn89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 2. el almak için yola çıkmıştım.3 tane astra buldum sport. İkisi 68000tl son fiyat dedi biri 66000tlden 63000tl ye indi. Sonra showrooma gittim 2014 0km dizel astra varmı dedim 1.6 cdti sport beyaz siyah füme var elimizde dedi 71000 den önce 68000 tl ye sonra 65.500tl ye kadar indirdiler ve 0km almak çok daha mantıklı geldi bana açıkçası. Bence sizde bi showroomlara bakın opsiyonel bişey ekleyemiyosunuz arabanıza ama 2.elinin fiyatına 0 araba alabiliyosunuz. Size yakın şehirlerdeki showroomlarıda arayın telefonla mutlaka sorun onlarada

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende 2. el almak için yola çıkmıştım.3 tane astra buldum sport. İkisi 68000tl son fiyat dedi biri 66000tlden 63000tl ye indi. Sonra showrooma gittim 2014 0km dizel astra varmı dedim 1.6 cdti sport beyaz siyah füme var elimizde dedi 71000 den önce 68000 tl ye sonra 65.500tl ye kadar indirdiler ve 0km almak çok daha mantıklı geldi bana açıkçası. Bence sizde bi showroomlara bakın opsiyonel bişey ekleyemiyosunuz arabanıza ama 2.elinin fiyatına 0 araba alabiliyosunuz. Size yakın şehirlerdeki showroomlarıda arayın telefonla mutlaka sorun onlarada

Oha ya bedava.bu zamanda çok makul almışsınız hangi bayi acaba?antep bayisi tutturduğu fiyattan Satıyor:Adana'da opar 1 lira inmedi.üstelik peşin alacağım.

gokhn89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara reis otodan aldım aldığım gün beyazı da satıldı fümesi kalmıştı en son. 2014 modeller için yeni liste fiyatı geldi 66bin şu anda 1.6cdti sport donanımlar. Bide kahverengi cosmo vardı o da 68-69 arası tek kalmıştı. Bence bu mevzuyu paylaşın bayilerle belki inebilirler fiyatları. Ama opal oto 68bin den 1 kuruş inmedi böyle bayiler de var yani ama müşteri kaybettiler bundan önce ki 2 opelide ordan almıştım halbuki

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende liste fiyatına bakıp konuşuyorum 65 çok makul hayırlı olsun.adam kaput kapılar değişmiş liste fiyatı şu diye sport Donanıma 67 istiyor.ben bi yarın buradaki bayiye sorayım yine.kaput koruma ve bagaj havuzu gibi ekstralar vermemişlerdir madem.fiyat gerçekten çok makul geldi.boş golfe millet sıraya giriyor,ondan daha ucuza daha dolu ve daha güçlü dizel Astra alınabiliyor.

gokhn89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Golf konusunda çok haklısınız aslında aklımda vw grubu vardı ancak sattığım araba olan 2011 1.3cdti essentia confort astranın yarısı donanım var arabada 70bin para istiyolar. Hızla uzaklaştım tabi o bayiden :D bide millet sıraya giriyo vw için ama ankara gölbaşında bi arsada sadece vw var ve inanın türkiyenin 1 yıllık araba stoğu var o arsada ama bayiye gidince sana en az 2 ay sıra veriyolar. Buda onların satış taktiği millet bakıyo "ooo peynir ekmek gibi satılıyo vw demekki en iyisi bu" diyo ve bayilerde boş arabalara 70bin fiyat çekip itiyo millete :)

GkhncnK

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
Adaş hayırlı uğurlu olsun Allah kaza, bela, ceza :)) göstermesin.

gokhn89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Amin adaşım cümlemize inşallah :)