astra 1.3 cdti satılıp cruze alınır mı?

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cruze dan vazgeçmişsiniz ama okuyanlara faydalı olur diye yazayım.

Hem kalite, hem perfromans, hem de tüketim olarak Astra H Cruze dan daha iyidir. Cruze (kimse alınmasın zevk meselesi) bence güzel bir araç değil. Ordan buradan tasarımları birleştirmişler ama bakınca kaliteli veya güzel olmadığı anlaşılıyor.

En önemli nokta ise Chevrolet in önümüzdeki yıldan itibaren Türkiye ve Avrupa pazarından çekiliyor olması.

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cruze dan vazgeçmişsiniz ama okuyanlara faydalı olur diye yazayım.

Hem kalite, hem perfromans, hem de tüketim olarak Astra H Cruze dan daha iyidir. Cruze (kimse alınmasın zevk meselesi) bence güzel bir araç değil. Ordan buradan tasarımları birleştirmişler ama bakınca kaliteli veya güzel olmadığı anlaşılıyor.

En önemli nokta ise Chevrolet in önümüzdeki yıldan itibaren Türkiye ve Avrupa pazarından çekiliyor olması.

Yerinde bir karar aldığımı anlıyorum :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Grand vitara arıyorum hala tertemiz bulursam alacam

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Grand vitara arıyorum hala tertemiz bulursam alacam

Sizi yanlış yönlendirmek istemem ama suzikiden vaz geçin. sonra astrayı ciddi ciddi ararsınız. bahsettiğiniz vitara kullanıcısı arkadaşlarım var yakıt olarak şehir içi 16 litre nin altına inmiyor 2.0 ş.dışı da 10 lt. altını yine görmüyor. yedek parça ve servis çok pahalı. ayrıca suv araç alırken hangi niyetle aldığınız önemli. sadece asfaltta kullanırım derseniz süspansiyon size rahat gelmeyebilir. ufak çaplı hafta sonları dağ taş bah bahçe gezerim derseniz de yedek parça sorunundan dolayı vazgeçeceksiniz.. ayrıca arazi kabiliyeti eski vitaralar kadar iyi değil bana göre.. ama kar yağdığında rahat edeyim derseniz doğru lastiklerle işinizi görür. illaki suv alacağım diyorsanız captiva yı tercih edebilirsiniz. hem heybetli bir araç hemde vitaradan kat kat rahat özellikle şehir dışında çok konforlu.. eğer bu araç için büyük dersenizde jeep patriot hem kabiliyeti yüksek hemde konforlu ve sağlam bir araç. eğer model düşük demezsenizde 2004 2.7 grand cheroke önerebilirim.

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sizi yanlış yönlendirmek istemem ama suzikiden vaz geçin. sonra astrayı ciddi ciddi ararsınız. bahsettiğiniz vitara kullanıcısı arkadaşlarım var yakıt olarak şehir içi 16 litre nin altına inmiyor 2.0 ş.dışı da 10 lt. altını yine görmüyor. yedek parça ve servis çok pahalı. ayrıca suv araç alırken hangi niyetle aldığınız önemli. sadece asfaltta kullanırım derseniz süspansiyon size rahat gelmeyebilir. ufak çaplı hafta sonları dağ taş bah bahçe gezerim derseniz de yedek parça sorunundan dolayı vazgeçeceksiniz.. ayrıca arazi kabiliyeti eski vitaralar kadar iyi değil bana göre.. ama kar yağdığında rahat edeyim derseniz doğru lastiklerle işinizi görür. illaki suv alacağım diyorsanız captiva yı tercih edebilirsiniz. hem heybetli bir araç hemde vitaradan kat kat rahat özellikle şehir dışında çok konforlu.. eğer bu araç için büyük dersenizde jeep patriot hem kabiliyeti yüksek hemde konforlu ve sağlam bir araç. eğer model düşük demezsenizde 2004 2.7 grand cheroke önerebilirim.

Aslında çok yaktığını duydum ama bu kadar yakacağını sanmıyordum

Captivayı çok beğeniyordum eskiden beri ama cruze için geçerli olanlar captiva için de geçerli artık

Sadece şehir içinde kullanacağım güvenli konforlu ve geniş bir araca geçiş yapmak istiyorum biraz daha araştırayım bakalım:)

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence captiva için yanlış düşünüyorsunız... bir direksiyonuna oturunca anlarsınız... suv da bence captiva diğer suvlara göre bir tık önde jeep ve range rover i saymassak... hem şehir içi hem şehir dışı karlı yollarda ve hafif arazide başarılı bir araç...

SM-T210 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzun yıllar kullanacaksanız ve sizi memnun edecekse chevroletten bir zararınız olmaz. zarar ancak önümüzdeki 1-2 yıl içinde satılırsa karşınıza çıkar. Onun dışında arabayı zaten çok uyguna almış oluyorsunuz. En az 5-6 sene binilecekse alınabilir. ama 2. el 44.000 civarına iyi bir j bulunursa daha doğru bir hareket olur. İkinci el araç bakıyorum bu aralar kız kardeşim için biraz peşinatımız vardı. Ancak ilk hafta uyanamadım sparklar hemen bitmiş.. Bakalım önümüzdeki hafta tekrar gelebilirmiş. Eğer gelirse anlaşırsak ona bir tane chevrolet spark alacağız 0. Kısa vade için deil ama uzun vade kullanım düşünülüyorsa olabilir. 10 yıl boyunca yetkili servis desteği devam edecek. araçların rusya gibi ülkelere üretimi devam edeceğinden parça sıkıntısıda pek olmaz.

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Captivanın her şeyi güzel çok yakışıklı bir araç ama berbat bir direksiyonu var kamyon gibi yeni kasalarda da değişmemiş ama yine de al beni diyor

Piyasada bu kadar varken parça sıııntısı olacağını ben de zannetmiyorum

Benim için önemli olan otomatik bir suv olması ve orjinal az km yapmış olması lazım biraz daha bekleyip piyasanın düşmesi lazım galiba

maart

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şuanda yurtdışındayım uzun zamandır foruma giremiyordum. Cruize ile 560miles yapma fırsatım oldu yaklaşık 1000km. Bana sorarsanız Opelden şaşmayın derim kesinlikle yüksek hızlarda güven vermiyor, araba sanki altınızdan kayacak gibi. Bu benim şahsi görüşüm tabiki.