Astar H 1,3 Cdti Otomatik Vites

murattarum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar yakın zamanda 2.nci el düşük km li otomatik dizel bir astra h almayı düşünüyorum,eşimden dolayı otomatik olsun istiyoruz fakat otomatik olması beni biraz düşündürüyor.kullanan arkadaşlar var ise yakıtı,proplemleri hakkında bilgi verirmisiniz.teşekkürler.

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni Astra’nın içindeki ve dışındaki değişiklikleri bir kenara bırakıp motor ve sürüş özelliklerine geçersek eski Astra’ya göre hiçbir farkın olmadığını görebiliyoruz. 1.3 litrelik CDTi turbodizel güç ünitesi 90 HP güç ve 200 Nm tork üretirken otomatikleştirilmiş manuel şanzımanla birlikte uyumu şanzımana alıştığınız zaman oldukça iyi. Otomatikleştirilmiş manuel şanzımanların gaza verdiğiniz ani tepkilerde aracı dizginleyerek yığılmaya neden olması klasik otomatik şanzımanlara göre bir eksi gibi gözükse de şanzımana alışma süresini atlattıktan sonra otomatikleştirilmiş manueller de oldukça keyifli kullanılabiliyor. Hem de yakıt tüketimine hiçbir negatif etkisi olmadan! Ön konsolda bulunan Sport tuşuna bastığınızda gaz ve direksiyon tepkileri netleşen Astra daha üst devirlerde vites değiştirmeye başlayarak sportif tarzda bir sürüş sunmayı amaçlıyor. 6 vitesli şanzımanın vites geçişleri maneul kullanımda ise gayet hızlı ve keyifli. Başarılı bir direksiyon sistemine sahip olan Astra’nın fren sistemi de oldukça net ve kullanıcısına güven veriyor. Özellikle arka görüş açısında problem bulunan Astra rakiplerine karşı görüş açıları konusunda bir miktar yetersiz kalıyor. Astra ailesinin tek dizel motor seçeneği olan 1.3 litrelik ünite ise 6.5-7.0 lt arasındaki ortalama tüketim değeriyle ekonomik bir sürüş sunmayı gayet iyi başarıyor.

http://arabam.e-kolay.net/testDetay.aspx?id=427 Tamamını burdan okuyabilirsin belki biraz yardımcı olur

1devil1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
al ya hıc sorun olmaz hb dızel otomatık surmustum arkadasda var cok memnun

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilginiz olsun 2007 ve üstü modellerde hem otomatik hem dizel secenegi var diye biliyorum..

murattarum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet biliyorum bende onlardan bakıyorum şu ara
ama kullanan varsa tecrübelerini yazarsa sevinirim