Askere Gidiyorum :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepinize teşekkürler.Allah razı olsun . :) sıcaktan pek hazzetmedığım için yüzden sıkıntılı olabilir benim için kıbrıs. :)
onun haricinde en kötü askercell mi ne zımbırtı hattını kullancam. baya bir giden ve orda olan arkadaşım varmış yeni keşfettim :D onlar vasıtasıyla biraz bilgi sahibi oldum.
bölük bölük zorluk değişiyormuş kıbrısta. aslen nerde rahata ermek isteyen para gözlü astek varsa ordaymış o yüzden kendi egoları yüzünden kısmen askerliği zindan edebiliyorlarmış.
etseler ne olacak 5 ay orda olacağım sıkıntı yok diyorum artık :)
su sorunu %90 oranında bu boru projesiyle gitmiş sanırım.
birde forumda çağatay erdilmen abi vardı. yardımcı olacak kıbrısta orda yaşadığı için en kötü telefonumu onda bırakırım gider orda telefon hasretimi bitiririm diye düşünüyorum. yoksa hem hatun hemde annem kafayı yer benim :D
Hakkımızda hayırlısı olsun diyorum. göbek vardı kilo orda eritirler diyorlar :D gelincede düğüne fit girmiş olurum hem iyi olur :D :D

kuartim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı teskere ler

C2105 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ziza

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Havaalanında form doldurturlar gene mesleğin boyunu yazarsın 185 ustendeysen girne kolorduya muhafız birliğine gitme ihtimalin yüksek olur oraya gidersende şanslısın su sıkıntısı falan hic birsey yok sigara kullanıyosan freshoptan nutlaka sigara al yoksa orda 2001 den baska bisey bulamıya bilirsin her ay devlet sigara veriyo zaten makul bi fiyata hayırlı teskereler simdiden

Note 4 cihazımdan gönderildi.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
kıbrıs güzeldir sudan yana tek sıkıntın hidrofor ve güneş paneli kullanıldığından yıkanırken bir sıcak bir soğuk gelir onun dışından ben hiç kesildiğini görmedim(5 yıl önce) ulaşımın büyük çoğunluğu taksiyle yapılırdı bazı şöförler kadın pazarlar bunlara dikkat et bol bol eğitim yaptırırlar askeri kantinler ucuz dışarısı pahallıdır eskiden kantine mal geldiği gün talan edilirdi yine öyleyse o günleri kaçırma ben çok sevmiştim kıbrısı birde tatrcıklara dikkat gerçi sivri sinek ilaçlarıda etki etmiyor ben hastalanmadım fakat her yerim kırmızı küçük sivilce gibi olmuştu ısırılmaktan

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Fatih şimdiden hayırlı tezkereler dilerim. Kısa dönem askerlik yapanlar uzun dönem askerlik yapanlardan daha fazla rahat ederler, o nedenle fazla sıkıntı yapma. Bana göre tek sıkıntı çekeceğin konu sıcak hava olacaktır.

uyuzboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende kisadonem askerlik yaptım Ankara etimesgut ta biz sürünürken mamaktakiler ağaç gölgesinde dinleniyorlardi neyse Daha geçen hafta lefkosada askerlik yapan bi akraba ameliyat olup hava değişimi ile gelmişti gecmisolsuna gittik. Malesef Türkiye'den giden su hattı şuan kullanılmıyormuş. Su sıkıntısı devam ediyormuş. Telefon olayına gelince 100 dk sı 50 tl dedi. Nedir ne değildir bilemiyorum. Hayırlı teskereler

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

OPPO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle hayırlı olsun benim abim de Ankara Mamak mebs okulundan Girne ye gitmişti Elektronik mezunu olduğu için Muhabereciydi telsiz landı kullanıyordu 7/24 bizi arardı telsizden artık bıktırmıştı arama artık derdik o derece bu telsizi bütün askerler kullanabiliyordu ama 6 dk sınırlı 6 dk tan sonra telefon otomatik kapanıyordu

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese teşekkürler

Sent from my iPhone using Tapatalk

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şafak 115 daha çok var. Bu arada blk asb yazıcısı yaptılar. Askeriyedeki yazışmalarda zorlanıyorum [emoji23] dışarda rica var burda emir. Huduttayım lefkoşaya çok yakın bi bölük çıktı şansıma. Suyu rumlardan alıyor bizim bölük. Tuzsuz içilir su ama bu seferde su çok sıcak hatta kaynıyo borularda :)

Sent from my iPhone using Tapatalk