ASELSAN ın 3türk müh.nin sır ölümü...çözüldü

piyanist16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HATIRLARSANIZ BİRKAÇ AY ÖNCE ASELSAN'DA ÇALIŞAN
3 MÜHENDİSİN ANLAMSIZ ŞEKİLLERDE ÖLDÜĞÜ
ÜZERİNE BİR HABER GÖNDERMİŞTİM

İŞTE O YAZIDAKİ 3 MÜHENDİSİMİZİN NEDEN ÖLDÜRÜLDÜKLERİ
HAKKINDAKİ SIR PERDESİ ARALANDI

İŞTE YENİ HABER....

ASELSAN'DAKI SIR ÇÖZÜLDÜ*

Bundan bir kaç yil öncesine kadar F-16 üretim merkezi TAI de uçaklarin
dost-düsman tanimlamasini yapan elektronik sistemi bir tane dahi Türk
mühendisin giremedigi bir bölümde üretiliyordu. Bu sistem Türk F-16 sinin bir uçak ile karsilastiginda karsidakinin dost mu düsman mi oldugunu pilota iletiyordu. Yalniz burada bir sorun vardi. Bir Türk F-16 si stratejik kadim dostkarimizdan (!) ABD, Ingiliz veya Yunan uçaklarindan biri ile karsilastiginda onlari DOST görüyordu.
Bu da bir savas halinde *Bu kadim dostlarimizin (!) bizi sinek avlar gibi
avlayabilmesi anlamini tasiyordu.* Aselsan mühendisleri 6 ay gibi kisa
bir sürede ABD tarafindan bize güdülen bu uçak tanima sisteminin hakimiyetini
leyhimize çevirmeyi basardi. *ABD'nin yillarca çalisarak kurdugu tezgah,
dahi Türk mühendisleri tarafindan kisa bir zamanda bertaraf edilmisti.*

Peki dahi mühendislerimiz simdi ne ile ugrasiyorlardi?

Kadim dostumuz (!) ABD, sadece uçak tanima sistemini elinde tutma
kozunu elinde bulundurmuyordu. Bundan daha vahim ve önemli bir kozu var:
ABD, herhangi bir savas veya askeri operasyon sirasinda ABD tarafindan
satilmis veya modernize edilmis elektronik sisteme sahip uçak, helikopter,
tank, zirhli birlikler, izleme sistemleri gibi hayati araçlari *UYDUSUNDAN
VERDIGI BIR EMIR ILE SAF DISI BIRAKABILIYOR.*
Yani, kendi yaptigi bu elektronik sistemler istendigi anda uzaktan
kumanda misali uydulardan kontrol edilebiliyor. Bu Türk Ordusunun savas
baslamadan yenilgisi anlamina geliyor.
alıntı:
Iste 3 dahi mühendisin katlinin nedeni :

Aselsan mühendisleri, uçak tanima sistemlerinin *MILLILESTIRILMESI*konusundaki basarisindan sonra, benzer bir
basariyi bu ABD güdümlü elektronik sistemlerinin kontrol disi birakilmasi, uydu müdahalesini bertaraf edecek yeni elektronik sistemlerin gelistirilerek silahli
gücümüzün *MILLILESTIRILMESI* için çalisiyorlardi. Bunlardan 3 gencimiz kadim dostumuz (!) tarafindan *SEHIT *edildi.

Dostumuz bu sistemi *ESREF BITLIS PASA'NIN SEHIT EDILMESINDE DE*
içinde bulundugu ( helikopterde) ? kullanmisti.

Uyumaya devam etmek isteyenler, *UYUMAYA DEVAM EDIN!*

--
Gözlerde yaş yoksa, ruh gökkuşağına sahip olamaz

ALINTIDIR...

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düşündükçe kötü oluyor insan umarım komplo teorisidir gerçek değildir.bide şuvarki F16yla ne vurmayı planlıyoruz?Elalem hayalet uçak-ağır bombarduman uçakları yapıyor biz F16yla kuç vururuz ancak bence diğer uçak modellerine yönelmenin zamanı geldi geçti bile.

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben komplo teorisi olduğunu düşünmüyorum. Çünkü buna benzer birkaç olay daha yaşandı geçmiş yıllarda. Ayrıca Türkiye, F16 yerine ne alırsa alsın, ABD, İsrail ve Fransa'dan almaya devam ettiği sürece hiçbir şey değişmeyecektir. Şu an Abd nin ortadoğu'da yürüttüğü politika 1916 da imzalanmış sykes-picot anlaşmasının biraz daha farklı şeklidir. ülkeler değişti ama amaç aynı:mad:

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben komplo teorisi olduğunu düşünmüyorum. Çünkü buna benzer birkaç olay daha yaşandı geçmiş yıllarda. Ayrıca Türkiye, F16 yerine ne alırsa alsın, ABD, İsrail ve Fransa'dan almaya devam ettiği sürece hiçbir şey değişmeyecektir. Şu an Abd nin ortadoğu'da yürüttüğü politika 1916 da imzalanmış sykes-picot anlaşmasının biraz daha farklı şeklidir. ülkeler değişti ama amaç aynı:mad:

bende düşünmüyorum ama düşünmek geliyo içimden çünkü çok kötü bişey.meslektaşlarım katledilmiş politik çıkarlar uğruna:mad: umarım sonumuz hayırlı olur.

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Su uyur düşman uyumaz demiş atalarımız ...

astracdtı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amaçları uğruna yapamayacakları şey yok ırkta kaç bin askerleri öldü umurlarında değil herşey petrol için

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün gece Historic Channel da Hitlerin 1. Dünya savaşı zamanın da İngiltereyi ve Rusyayı ele geçirmek için ürettiği yada tasarladığı silahları anlatıyorlardı...Şok oldum...Neler neler yapmışlar o zaman ki teknolojiyle....Şimdiki zamana bakıyorum da bilmediğimiz neler vardır neler...Allah rahmet eylesin...

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bizim ülkemiz bununfarkında değilmi yani boşwersenize kesinlikle farkındadır ve bu konuda gerekli düzenlemeyi yapmışlardır ayrıca unutmayalımki aselsanda şuanda ingilterenin bir ihalesini kazandı bence buna asla cesaret edemezler.yada yaparlarsa eşekten düşmüşe dönerler çünkü bizim mühendislerimiz bunu çoktan düzeltmiştir.

57.aLaY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizim bişi yapmamıza gerek.Türk olmamız onlara her türlü gücü bize karşı almayı sağlıyo.Zira bizler olduğumuz gibi bir milletiz.Asla arkadan vurma hainlik gibi kalleşce şeylerle meşgul olmamışız.Buda biz bişe yaparız dedik mi yaparız manasını tasıo.Şehid edilen mühendis abilerimizden biri bizim mahallede oturuyordu.Babası hala ağlıyor,biz hala üzülüyoruz.Hepsinin ruhu şad olsun...