Artık Samsun'dayım.

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lider opel servisi tavsiye edebilirim.Gülsan sanayide migros bitişiği.Birde hiç gitmedim ama hakkında olumlu yorumlar duyduğum Opes var oda aynı tarafta.

opese değil de , bi ugrarım lidere.. birkac rutin bakım işlerim var antifiriz , fren hidroliği vs değişimi gibi ufak tefek işlemler.. gider bi bakarım ..

samsunda opel cıkmacısı var mı onu da sorayım sizlere ?

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Samsun da çıkma parçacı duymadım ama gidince servise sorun onlar net bilgi verirler.

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lider opel servisi tavsiye edebilirim.Gülsan sanayide migros bitişiği.Birde hiç gitmedim ama hakkında olumlu yorumlar duyduğum Opes var oda aynı tarafta.

Adem usta Usta başı orada. Ayrılmadı devam ediyor biliyorum ben de. Barış ve 2 tane Ali usta biri esmer kel kısa boylu biri kumral uzun boylu Lider Özel Opel Servisini açtılar. Ben müdavimleriydim. Tavsiye ederim.

Gökhan ben 1-2 ayda bir Samsuna geçiyorum. Memleket orası. Görüşmek isterim. İşyerin nerede?

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adem usta Usta başı orada. Ayrılmadı devam ediyor biliyorum ben de. Barış ve 2 tane Ali usta biri esmer kel kısa boylu biri kumral uzun boylu Lider Özel Opel Servisini açtılar. Ben müdavimleriydim. Tavsiye ederim.

Gökhan ben 1-2 ayda bir Samsuna geçiyorum. Memleket orası. Görüşmek isterim. İşyerin nerede?

19 mayıs sanayide. beklerim

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şu liderin adresini ve telefonunu pm atar mısınız ?

tolga_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opes i tavsiye ederim fiyat olarakta uyguna yapıyorlar.Çoğu işi.. Sezgin usta var sarışın uzun boylu bi abimiz. Başlarda bana karşı konuşmaları tavrı filan hoşuma gitmiyordu ama sorunları aştık. Gayet bilgili ve deneyimlidir. Opese kaporta bölümü hariç güvenebilirsiniz. Kaportadaki elemanların yaptıkları işin kalitesi düşüktür.

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opes e gittim sağlam olan debriyaja değişmesi lazım dedikleri an opes defteri benim için kapandı.