Artık Auris Sahibiyim :)

fikri55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı uğurlu olsun.Güle güle kullanın arkadaşımda da var Auris güzel araba ama body kıtle daha bi güzel duruyo size tavsiyem kapı ve tampon şeritlerinide taktırmanız yönünde olacak yoksa en ufak dokunmada boya ve kaporta çabucak hasar alabiliyo

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı Olsun Abi.. Maşallah Kazasız Belasız.. Niye tekrar Opel Düşünmedin?

Teşekkürler kardeşim. Sıkıldım açıkçası opelden birde dizel baktığım için yeni opellerinde dizelleri malum olunca toyotaya yöneldim auris uzun zamandır kasası hoşuma giden bir araç bunu aldık.

Hayırlı uğurlu olsun.Güle güle kullanın arkadaşımda da var Auris güzel araba ama body kıtle daha bi güzel duruyo size tavsiyem kapı ve tampon şeritlerinide taktırmanız yönünde olacak yoksa en ufak dokunmada boya ve kaporta çabucak hasar alabiliyo

Teşekkür ederim body kit düşünüyorumda maddi olarak müsayet değilim şu anda spoiler aldım zaten gerisinide taktırıcam yakın zamanda . Kapı şeritlerini pek beğenmiyorum açıkçası ama dediğiniz konularda haklısınız.

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun kazasız belasız bin
heK4L.jpg

fotoğraf ALINTIDIR

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun kardeşim güle güle ağız tadıyla bin inşallah. Gayet güzel bir otomobil tercih etmişsin :)

Belki ilerde yapacağın şeyler için fikir verir ; Auris Toyota Racing Development -TRD-

TRD-Toyota-Auris-GT-Concept-2011-Photo-01-800x600.jpg

_MG_0378.JPG
306322.jpg

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun kazasız belasız bin
heK4L.jpg

fotoğraf ALINTIDIR

Teşerkkürler bu arbayı beğeniyorum bende .

Hayırlı olsun kardeşim güle güle ağız tadıyla bin inşallah. Gayet güzel bir otomobil tercih etmişsin :)

Belki ilerde yapacağın şeyler için fikir verir ; Auris Toyota Racing Development -TRD-

TRD-Toyota-Auris-GT-Concept-2011-Photo-01-800x600.jpg

_MG_0378.JPG
306322.jpg

Teşekkürler abicim :D yapıcaz bişeler içim içime sığmıyorda daha 1000 km olmadı kurcalamak istemiyorum heryerini şu garanti olayını öğrenebilsem xenon ile başlıyacam işe

fikri55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Göstergeler dikkatimi çekti arkadaşımın arabsının ki hararet ve benzin göstergeleri dijitaldi doanımsal farktan mı kaynaklıyo bu değişim?

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2012 Model aurislerde göstergeleri bu şekilde koydular benzinlilerini bilmiyorum dizellerde böyle