Artı 2 yıl garanti 725 tl

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com
perşembe günü arabamı almaya gidince bayide bir ilan gördüm. ilabada +2 yıl garantiye 725 tl diyodu 1500 tl idi bgecen yıl. bana mantıklı geldi ama hangi parçaları kapsıyo onu detaylı öğrenemedim.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Artı 2 yıl garanti 725 tl

omergokbulak link' Alıntı:
perşembe günü arabamı almaya gidince bayide bir ilan gördüm. ilabada +2 yıl garantiye 725 tl diyodu 1500 tl idi bgecen yıl. bana mantıklı geldi ama hangi parçaları kapsıyo onu detaylı öğrenemedim.
Muhtemelen o sifir arac alimlarinda gecerli fiyattir.
Bendende 1080 tl istemislerdi
Kapsam sartlari dsha once forumda paylasilmisti

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
+1
sıfır araclar için  725,  digerleri için 1080 tl. acıkcası bana mantıklı gelmişti ama çoğu arkadaş benim tam aksini düşünüyor. onarımların bu garanti kapsamına girmeme ihtimali yüksek diye. Bizim araçların yedek parcaları çok pahalı. o yüzden ben yaptırma niyetindeydim ama aracı sattım. şimdi yeni sahibi araca tüp taktıracağı için garanti yaptırmayacakmış

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com

bulent_tnt link' Alıntı:

hayır garantisi devam eden araçlarda geçerliymiş. isterseniz hemen yapalım demişlerdi bende neleri kapsadığını araştırıp sonra yapacağımı söyledim. yıl sonuna kadar devam ediyor...

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eger 2 yıl 725 tl ise yaptır bence. sanırım ankara sigorta yapıyordu

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

Ben aracımı alırken Aralık 2011 de de 750 TL demişlerdi. Kazıklıyorlar milleti. Alman firmaları hariç diğer firmalar 3 yıl, 5 yıl garanti veriyorlar. Toyota +2 yıl garanti için 240$ para istemişti. Garanti 5 yıl oluyordu. Opel sözüm ona indirim yapmışta 725 TL yapmış. Senin araban Honda'dan, Toyota'dan, Hyundai den kötümü ki onlar 3-5 yıl garanti verirken sen 2 yıl garanti veriyorsun. Yok buradaki amaç, hazır müşterimizi serviste zaten yoluyoruz, birde sevise gelmeden nasıl yolarızın  derdindeler. Ben yaptırmayı düşünmüyorum, kazıklanmaya niyetim yok.

goztepeli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bence değmez opel artı garantiye karişmiyor siz servis ve sigorta şirketi arasında sinir harbi içinde sonuç alamama riski olan kısır döngü benim görüşüm  046thumbsdown

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

omergokbulak link' Alıntı:
sigorta değil opel Türkiye yapıyor.
siz iyice sordunuz mu. opel türkiye yapmıyor diye biliyorum. Bence iyice emin olun. Bana artı garantiyi tüm türkiyede ankara sigorta yapıyor demişlerdi. Anlaşma orası ile imzalanmış

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dinojasie link' Alıntı:
siz iyice sordunuz mu. opel türkiye yapmıyor diye biliyorum. Bence iyice emin olun. Bana artı garantiyi tüm türkiyede ankara sigorta yapıyor demişlerdi. Anlaşma orası ile imzalanmış

opel değil ,opel için ankara sigorta yapıyor !! ama sonuçta aynı şey aslında !! eskiden astra h da uzattığımda da aksigorta idi 2008 de!!