Arkadaşlar yardım lütfen . . .

corsa38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boranın turbolusu yokkibildiğim kadarı ile bence ford al eğer ailecek binecekseniz çünki herşey bir yana boranın arka yolcu dız mesafesi sıfır rakay oturanlar için eziyet olur birde yakıtına nazaran performasnı ford focustan dusuk bi araç 2. el piyasasıda iyi değil biraz kupon bir araba ben ford derim olursun lord:) biraz kamyoncu ağzı oldu ama neyse

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectradan sonra bu araçlardan hangisine binerseniz binin kötü gelir açıkçası.
Ben olsaydım VW bora tercih ederdim.

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vw sonucta Alman arabası opele yakın olmasada yine de focustan üstün yalnız arkadaki diz ve tavan mesafesi bunaltıcı gelebilir.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bora al bıraz daha pazarlik yap bence pişman olmassın

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tercihim boradan yana olurdu herhalde.gerçekten focus'a göre iç mekanda kalite farkını hissettiriyor...

eRaGoN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde tercihim Bora olurdu ki Vectramı almadan önce çok aradım ama temizini bulamadım ve o zamanlar 2001 modeline bile 20 Bin Tl diyorlardı alamamıştım...Bora'dan memnun kalırsın bence ama Comfortline modelini almanı öneririm trendline falan olmasın aralarında çok farklılıklar var..

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boranın turbolusu yokkibildiğim kadarı ile bence ford al eğer ailecek binecekseniz çünki herşey bir yana boranın arka yolcu dız mesafesi sıfır rakay oturanlar için eziyet olur birde yakıtına nazaran performasnı ford focustan dusuk bi araç 2. el piyasasıda iyi değil biraz kupon bir araba ben ford derim olursun lord:) biraz kamyoncu ağzı oldu ama neyse

ben turbo var diye biliyorum.hatta 500 600 lira tutar diye yaptırmadan satmıştı:D260 kadran vardı turbo da arıza oldugu ıcın 220 de kalmıştık:)

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boranın görünüşü ve konforu daha iyi