Arkadaşlar şu an ki araçlarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_eRAy_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah galeri gibi:D

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o kdr arabanın yanında megane ne alaka. heleki megan a bu kdr modıfıye ıle uğraşmak ne alaka. yani benim diğer araçlarım olsa megane la uğraşmazdım. heleki modifiye falan hiç uğraşmazdım.. megane zaten genel anlam da da dandik bir araba. ama bunların yanında daha da dandik... yani s2000 i olan arkadaşım bile yanına az yaksın diye a4 2.0 tdi alırken, sizde bu kadar araba var, megane nerden çıktı anlayamadım

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla helal olsun bu ortam da ne diyim :) Özel olmazsa ne işle uğraştığınızı öğrenebilir miyiz?

snipper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah allah daha cok versin....

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama inanın hiçbiri temiz bi 94 gsi ın yerini tutmuyor.
almanyaya fabrikaya e-mail attım sıfır 94 astra gsi istiyorum fiyat verirmisiniz diye hatta uygunsa opc motoru da olabilir dedim üstünde.
2 ay geçti cevap gelmedi. kaale almadılar herhalde

94 Bi Astra GSİ nin yeri Bilende Ap Ayrıdır ;) Fabrikasındada İllaki 1 tane vardır Onuda satmazlar. TR dede 1 elin 5 parmağını Geçmiycek Kadar Az Var çok düzgün Astra GSİ :(

vauxhall_sfi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o kdr arabanın yanında megane ne alaka. heleki megan a bu kdr modıfıye ıle uğraşmak ne alaka. yani benim diğer araçlarım olsa megane la uğraşmazdım. heleki modifiye falan hiç uğraşmazdım.. megane zaten genel anlam da da dandik bir araba. ama bunların yanında daha da dandik... yani s2000 i olan arkadaşım bile yanına az yaksın diye a4 2.0 tdi alırken, sizde bu kadar araba var, megane nerden çıktı anlayamadım

megane ın çok anısı var:D

enzo olsa da megane kalır ;)

vauxhall_sfi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
94 Bi Astra GSİ nin yeri Bilende Ap Ayrıdır ;) Fabrikasındada İllaki 1 tane vardır Onuda satmazlar. TR dede 1 elin 5 parmağını Geçmiycek Kadar Az Var çok düzgün Astra GSİ :(

ya da olmadı temiz şase bulup parça parça sıfır yapılabilir,bi kere hesaplattım servise ,arkadas fiyat vermedi git opc al dedi :)

sapelli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olay karışmış bi izah edim ben. q7 megane r25 tamamen benim. S320 amg,ferrari ve corvette tamamen abimin (corvette galeride şu an)daha satılmadı. m3 te ortak idi ve bugun anlaştık ve sattık kısaca :)

67802717.jpg

megane dizel arkadaslar :) uzun yollar için.
sarı olan 2009 corvette c6. araç ikizler oto da şimdi gözden çıkardık yani.
m3 ü de satmak üzereyiz.bugun bakmaya geliyorlar.
reno 25 i borç karşılıgı almıştım.elden çıkarmaya çalışıyorum isteyen olursa 8000 den 5500 e kadar indim

99956621.jpg

69345132.jpg

Resimler okunmuyorsa orjinal boyutu gayet düzgün okunuyor.

Yorumsuz.........

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...