Arkadaşlar Opel Astra J ye bu egzoz uyarmı ??

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Valla aslında düşünle bilir bu yaza bakacaz artık şuan dursun o felan..Şuan egzoz ucuna geçtim insigniada olanı taktırcam :)

Hayırlısı artık ama gerçekten çok hoş araba j kasa hb'ler kazasız, belasız sür hocam :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nyks

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlısı artık ama gerçekten çok hoş araba j kasa hb'ler kazasız, belasız sür hocam :)

eyvallah kardeşim sağol valla J kasa düşünüyorsan bence çok konforlu kaliteli görsellik açısından bile harika araba ben aracımı seviyorum valla tavsiye ederim almak gibi düşüncen varsa.. :)

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
eyvallah kardeşim sağol valla J kasa düşünüyorsan bence çok konforlu kaliteli görsellik açısından bile harika araba ben aracımı seviyorum valla tavsiye ederim almak gibi düşüncen varsa.. :)

Ben sedan tercih ediyorum j kasanın sedanı hoş değil işte ama kafama yatarsa j kasanın hb modelini alabilirim belki ama ben gidip 1.4 turboyu alıcam benzin can yakacak ama o gücü vermezse araba bana bir önemide yok :)

Nyks

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben sedan tercih ediyorum j kasanın sedanı hoş değil işte ama kafama yatarsa j kasanın hb modelini alabilirim belki ama ben gidip 1.4 turboyu alıcam benzin can yakacak ama o gücü vermezse araba bana bir önemide yok :)

Valla aracım dizel ama ben hakkını veriyorum canavar gibi gidiyor tabi gittiği yere kadar benim işimi görüyor fazlasıyla :) şuana kadar en fazla 190 gördüm daha da bassan gider :)

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Valla aracım dizel ama ben hakkını veriyorum canavar gibi gidiyor tabi gittiği yere kadar benim işimi görüyor fazlasıyla :) şuana kadar en fazla 190 gördüm daha da bassan gider :)

Öyledir hocam bendede era var şimdilik ama çok şükür beni yarı yollarda bırakmadı bu güne kadar 2 gün evvel Volkswagen Passat 2.0 Dizel yedim ışıklarda yanlız adam çok fena hırs yaptı yol vermemeye başladı :)

Nyks

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öyledir hocam bendede era var şimdilik ama çok şükür beni yarı yollarda bırakmadı bu güne kadar 2 gün evvel Volkswagen Passat 2.0 Dizel yedim ışıklarda yanlız adam çok fena hırs yaptı yol vermemeye başladı :)

Bn hyundai servisinde çalıştım kardeşim Era çok seri araba ama bi okadar da güvensiz bence araba sanki virajda uçacak gibi oluyor bana opel öylemi sanki yolu sökecek :D

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

passat 2.0 dizel değilde 1.6 olabilir eğer 2.0 isede şöförden dir bence :D

DanqerousMan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelastrajteam.com
Arkadaşlar resimde de gördüğünüz gibi aracım bu Opel Astra J 2011 model ecoflex egzoz buna nasıl olur sizce düşünceleriniz yazarsanız sevinirim.. :cool:Egzosun markası JSV 7408 dür.

aracınız benzınlı degılse ses alamazsınız
resımdekı gormus oldugum egzos tamamı egzos ucu degıl
dızellerde egzos ucu kanunen yasak olarak soylemekte polısler bunun ıcın dıkkatlı olmanız gerekmektedır aracınız dıfuzor yok cok sırıtabılme ıhtımalıde var dıfuzorde taktırırsanız eger daha tatlı olur benım sahsı dusuncem

Nyks

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracınız benzınlı degılse ses alamazsınız
resımdekı gormus oldugum egzos tamamı egzos ucu degıl
dızellerde egzos ucu kanunen yasak olarak soylemekte polısler bunun ıcın dıkkatlı olmanız gerekmektedır aracınız dıfuzor yok cok sırıtabılme ıhtımalıde var dıfuzorde taktırırsanız eger daha tatlı olur benım sahsı dusuncem

Zaten araştırdım ondan sadece egzos ucu taktırcam sadece.