Arkadaşlar Fikir ve Düşüncelerinizi Bekliyorum

sad-x

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HTB1i1GAFVXXXXc_XFXXq6xXFXXX5.jpg

b4fble.png

onurrkeskin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Mehmet hocam kontak anahtarının ışıklı olan parça hakkında tam bi bilgin var mı benim kontağın takıldığı yerdeki parçayı düşürmüşler içi gözüküyo çok çirkin duruyo :/ yani alsak bağlayabilir miyiz en önemlisi oturur mu bizim araçlara ?

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu aliexpress e hiç bulaşmayın arkadaşlar. ben çektim siz çekmeyin. çok nalet bir site.
ben geçen sene başladım alışverişe.başlamaz olaydım :) kullandığım telefonun kapağını sakarya da bulamayınca ordan sipariş verdim. sonra alışkanlık yaptı meret. önceden telefondan facebooka bir göz gezdirir haberlere bakardım.tam alışveriş yapmaya başladığım zamn facebook hesabımı kapattığım tarihe denk geldiği için şuanda aliexpress in telefon uygulamasından indirim kısmındaki ürünlere bakıp sonra haberlere bakıyorum :) facebook un yerini aldı hiç sevmediğim ama alışkanlık haline gelmiş facebook dan kurtardı beni ama bunda da insan burada pahalı olan ürünleri orda 3-5 dolara görünce almadan edemiyor :)
geçenlerde 11.11 indirim festivalinden iki takım gündüz ledini 4 dolara aldım. burda bir arkadaş alıp taktırmış. kaça aldın diye sorunca 60 lira demez mi :) ben iki çiftini 4 dolara alıp 10 tl bile ödemezken onun bir çiftine 60 tl verdiğini duyunca dahada bağlanıyor insan.
turkiyedeki sitelerde konu sahibi arkadaşın sipariş vermek istediği gibi ürünler hem pahalı satılıyor hemde kargo parası eklendi mi astarı yüzünden pahalıya geliyor. eee bunları gördükçe bağımlılık daha da artıyor.
ben yandım siz yanmayın :) hiç bulaşmayın bu siteye :)

gündüz ledlerini bahsettiğim ledlerden de alabilirsiniz .ledi takınca foruma koymuştum buyrun konusu.
http://www.opelim.net/forums/teknik-servis/107086-drl-gunduz-ledi-baglama-3.html

buda gündüz ledini follow me yapma
http://www.opelim.net/forums/self-servis/109673-tavan-lambasi-ile-follow-me-yapma.html

Son düzenleme:

mehmet2123

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mehmet hocam kontak anahtarının ışıklı olan parça hakkında tam bi bilgin var mı benim kontağın takıldığı yerdeki parçayı düşürmüşler içi gözüküyo çok çirkin duruyo :/ yani alsak bağlayabilir miyiz en önemlisi oturur mu bizim araçlara ?

Valla O Çat Pat İngilizcemizle Adamlar İrtibat Kurduk Adam Bir Sıkıntı Olmaz Tam Oturur Dedi Yok Oturmazsa İade Edebilirsiniz Dedi İstersen Adamın Linkini Gönderirim Birde Siz İletişim Kurarsınız