ARKADAŞLAR ASTRAMA SİS FARI NİKELAJI VE İÇ KAPI KOLU NİKELAJI SİPARİŞİ VERDİM

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
ARKADAŞLAR ASTRAMA SİS FARI ÇEVRESİ VE İÇ KAPI KOLU NİKELAJI SİPARİŞİ VERDİM BU KONUDA DAHA ÖNCE HER İKİSİNİ DENEYEN OLDU MU SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM ELİME ULAŞINCA TAKAR FOTOLARINI YAYINLARIM İNŞALLAH.
http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/opel-astra-j-ic-kapi-kolu-krom-2-prc-101399667
http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/astra-j-2013-krom-sis-cercevesi-ucretsiz-kargo-101780033

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ARKADAŞLAR ASTRAMA SİS FARI NİKELAJI VE İÇ KAPI KOLU NİKELAJI SİPARİŞİ VERDİM

Hayırlı olsun inş iç kapı koku nıkelaj olan parca kapıyı acıp kapatırken ele gelmez yanı kenarları havada kalıp elı kesem falan takılma yapmaz ona dıkkat edın derım

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ARKADAŞLAR ASTRAMA SİS FARI NİKELAJI VE İÇ KAPI KOLU NİKELAJI SİPARİŞİ VERDİM

spitemre link' Alıntı:
Hayırlı olsun inş iç kapı koku nıkelaj olan parca kapıyı acıp kapatırken ele gelmez yanı kenarları havada kalıp elı kesem falan takılma yapmaz ona dıkkat edın derım

aynen katılıyorum, hayırlı olsun şimdiden.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sis fari guzel ama.
Kapi kolu abarti bence.

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

HEPİNİZİN YORUMLARI İÇİN TŞK PARÇALAR GELİNCE ZATEN KONTROL EDİP O ŞEKİLDE TAKACAGIM DEDİĞİNİZ GİBİ İSE YANİ EL KESME FALAN SÖZ KONUSU İSE TAKMAM...

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

El izinden dolayı devamlı silmek zorunda kalabilirsiniz.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun şimdiden... Benim kapı kollarında 2-3 küçük ince soyulmalar mevcut canımı sıkıyor. Uygulamayı yaptıktan sonra fotoğraf paylaşabilir misiniz? Teşekkürler.