Arkadaşlar acil vectra c 2003 4'lü cd çalar teyp kodu ?

yekta46

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teybimin aküsü çıkarıldı ekranda safe yazıyor güvenlik kodu istiyormuş kodları ve nasıl gireceğimi bilen birisi varsa aydınlatabilir mi beni?

cetin45

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Öncelikle teyp kodunu bulmamız gerekiyor bu kod carpass üzerinde var tabi aracınızın o kartı varsa eğer kodu bulursanız teybi as ye basılı tutarak açınca kodu girmek için _ _ _ _ bu şekil görülecek sonrada 1'e 2'e 3'e 4'e basarak kodu girip sonra as'ye basılı tuttuğunuzda işlem tamamdir

yekta46

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle teyp kodunu bulmamız gerekiyor bu kod carpass üzerinde var tabi aracınızın o kartı varsa eğer kodu bulursanız teybi as ye basılı tutarak açınca kodu girmek için _ _ _ _ bu şekil görülecek sonrada 1'e 2'e 3'e 4'e basarak kodu girip sonra as'ye basılı tuttuğunuzda işlem tamamdir

carpass dediğiniz kart sanırım ben de yok ..

yekta46

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

son mesajımı dikkate alma abi carpass varmış buldum çok teşekkür ederim...