arka tampondaki sis lambası

N

napleser

Bilgi Girilmemiş
Ynt: arka tampondaki sis lambası

Ben kapı direklerini siyah haliyle beğeniyorum zaten Hail Abi senin dediğin gibi kapı direklerine siyah karbon yaptırırsam biraz modifiyeye girer gibi geliyor bana orijinalmiş gibi gözüksün istiyorum.Sırf arka tampondaki siyah plastik parçaya,belki birde dikiz aynalarının siyah parçasına olursa o oda

N

noproblem91

Bilgi Girilmemiş

Mrb, arkadaşlar bende beyaz 2012 astra 1.3 cdtı sport kullanıcısıyım aracım henüz 1500 km de. Arkadaşın sölemiş olduğu reflektörlerle ilgili bende bir resim gördüm bence o yansımadan kaynaklanmıyor. Reflektöre sonradan led uygulanmış. Özellikle beyaz araçlara çok yakışacağını düşünüyorum ancak nerede yaptırabilriz garanti dışına çıkar mı? Resim eklemeye alıştım ekte.

N

noproblem91

Bilgi Girilmemiş

resim eklemeye çalıştım ancak bir türlü ekleyemedim "göndereceğiniz alan dolu uyarısı " veriyor.

efeksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

o reflektörleri ayırıp içine led koyduran gördüm çok orjinal ve şık duruyor ama yaptıracak adam bulamadım.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

noproblem91 link' Alıntı:
resim eklemeye çalıştım ancak bir türlü ekleyemedim "göndereceğiniz alan dolu uyarısı " veriyor.

resimi www.hizliresim.com adresine yükleyip linki buraya yapıştırın

N

noproblem91

Bilgi Girilmemiş

[img=800x600]http://a1110.hizliresim.com/q/y/7x53.jpg[/img]

Hakan Bey resmi ekledim. Özellikle sizden yorum bekliyorum benimde aracım beyaz, led uygulamasını nasıl nerede yaptırabiliriz acaba garanti kapsamı dışına çıkar mı araç?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gayet güzel durmuş, beğendim ben de
Aslında işlem çok zor görünmüyor, arka sis ya da lambalara parelel bağlanmış ledler
aracın garanti kapsamından çıkacağını sanmam çünkü birçok araca buna benzer kapı içi ya da eşik ledleri uygulandı
ve bizzat servis tarafından yapıldı
Bu şekilde led yapan herhangi bir servis duymadım şu ana kadar ancak kapı içi led vs yapan servis bunu da kolaylıklar yapar görüşündeyim
ya da herhangi bir işten anlayan oto elektrikçisi veya tuning bu ledleri arka reflektörlere takar görüşündeyim..

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

ilk resimdeki araç arkadaşımın aracının ilanı foto ordan alınmış sanırım onda led yok kesinlikle.sadece yansıma var.ama dediğiniz gibi led uygulama yapan astralar var piyasada.maslakta far tuning var o bu tarz işlerle uğraşıyor http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araci-ledli-plaka-aydinlatma-41502694/detay/

faha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim araçta arka reflektörlerin içi boşaltılıp led takıldı.çok şık oldu içeride ayrı bir anahtarla yakabiliyorum.yaptıracaksanız büyük led kullanın.garantiyi etkilemiyor ama o bölgede bir elektrik arızası olursa dikkate alabilirler.