Arka tampon mini onarım ile halledilebilir mi

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar Arka tamponu gecen surttum resimdeki kucuk alan plastigi gorunmuyor pasta ile cikabilecek bisey ama cok ince catlaklar olustu 10 cm lik bir alan yama olarak boyansa olurmu ??yama belli edermi.yani komple boyanmasına gerek varmı.bir de zenitten mini onarim paketi var kaskoda. mini onarima girermi sizce
4fdd433fd858fa853c55d00b8da7f59f.jpg

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Mini onarım konusunda bir açıklama yapmak isterim. Bazı siğorta firmaları müşteri kaçırmamak adına evet mini onarım var diyorlar siğorta yenile zamanı geldiğin de bu onarım yapılmış yine bizim firmamıza siğorta yaptırmaz iseniz hasar kaydı girilecek şeklinde açıklama yapıyorlar. Eğer yaptırmaz iseniz anında hasar kaydı çıkıyor ve böylece araçta hsar görünüyor. Sadece o değil hasarsızlık indirimi de pufff... o yüzden siğorta firması ile konuşmakta fayda var ileri zaman içinde baş ve karın ağrısı yaşamamak için.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anladım abi Peki lokal boyanması konusunda ne düşünüyorsun komple mi boyanmalı tampon

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Tolga öncelikle geçmiş olsun. Bana göre lokal boya yeter fazlasına gerek yok diye düşünüyorum. Neticede tamponun amacı ilk darbeleri emmesi ileri zaman da tanpon boyanmış diyen biri de çıkar ise vallahi o adamın aklından şüphe ederim.

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mini onarıma rahat girer onda sıkıntı olmaz ama gideceğiniz Auto King'i araştırın. Bazı Auto King merkezleri sanayideki en kötü boya atölyesinden kötü iş yapıyorlar.

Eski araçlarımda farklı Auto King merkezlerine gitmiştim ama her seferinde keşke 50-100 verip adam gibi ustaya yaptırsaydım dedim.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tesekkur ederim nadir abi.
ustaliklarini ogrenirim sorun yok ama sorun lokal boya sırıtırmı diye kafama takılmıstı o da ustaliklarina kalmis sanirim anladim.boya kaporta islerini sevmedim gitti.kazasız belasız surusler dilerim tesekkurler

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Sırıtacağını pek sanmam yama tineri salladılar mı işlem tamam demektir.

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
pasta cilayı kendiniz bi uygulayın bence sorunun %70 i geçecektir. yinede gözünüze batarsa lokal boya yaptırabilirsiniz.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pasta cila ile %80'den fazlası geçer o izin. Geri kalanı rahatsız etmezse elettirmezsiniz. Yada lokal olarak boyarırsınız.