Arka lastiklerden gelen ses ?

xylent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Arka lastiklerden gelen ses ?

"Patır patır" diye tabir ettiğiniz ses metalik bir sesse çok büyük bir ihtimalle kaliperden geliyordur, ama siz sesin lastiklerden geldiğini söylemişsiniz (sanırım tekerlek olarak kastettiniz ama emin olamadığım için bu noktaya dikkat çekmek istedim). Eğer duyduğunuz ses metalik bir ses değil de lastik vurma sesi gibi bir şeyse kaliperden geldiğini zannetmiyorum.

YunusÇelebi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

xylent link' Alıntı:
"Patır patır" diye tabir ettiğiniz ses metalik bir sesse çok büyük bir ihtimalle kaliperden geliyordur, ama siz sesin lastiklerden geldiğini söylemişsiniz (sanırım tekerlek olarak kastettiniz ama emin olamadığım için bu noktaya dikkat çekmek istedim). Eğer duyduğunuz ses metalik bir ses değil de lastik vurma sesi gibi bir şeyse kaliperden geldiğini zannetmiyorum.
evet tekerlek olarak kastettim anlatım yanlısı için afadersiniz. Defalarca durup sesi dlnledim ama ne lastik sürtmesi nede çamurluk vurması veya başka bir şeyin takılması yok sanırım kaliperden çünkü bu sorun nerdeyse her astra j alıcı yaşamış.                                                                                                          [quote pid='5585' dateline='1341603617']
İsterseniz icinizin rahat etmesi icin servise ugradiginizda beraberce araci lifte kaldirip olayi yerinde sizinle beraber bakabiliriz size yardimci olmaktan mutluluk duyarim olayi kendiniz gordugunuzde ariza olmadigini farkedebilirsiniz
[/quote] Samsun'da bulunuyorum şuan burda Opel Reis varmış oradan gün aldık. İstanbulda olmuş olsam forumdan bilen biriyle gitmek iyi olurdu. Yardım ve teklifiniz için teşekkürler.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Siz bile anlarsiniz jantin disindan kaliperleri elinizle sallayin bosluk varsa demekki problem odur.