arka küllük ???

sertcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu gece nerden geldi bu araştırmacı ruhum !!! bilmem ama ne alırken fark etmiştim (aracımda sigara içilmesini istemediğim için) ne de daha sonrasında aracımda sigara içilmediğinden, arkada küllük olmadığının inanın bu kadar zamandır farkına varmamıştım (yuh bu kadar süredir seslerini duyar gibiyim ama gerçek bu, dün akşam aracımda sigara içmek için neredeyse yalvaran bir arkadaşımı kırmak istemediğimden içmesine izin verdiğimde ortaya çıktı açıkçası, yalan yok) neyse uzun uzun aradık ama maalesef. daha sonra diğer yazım ile birlikte hazır kitabı açmışken bir de baktım ki orta konsolun arka koltuğa bakan yüzünde ki kapak üzerinde gösteriyor küllüğü ama bizim araçta yerinde yeller esiyor. şimdi burada ki sorum şu ;
1. acaba diğer Astra H sedan araçlarda var da benim aracımda mı yok ???
2.servis kitabında gördüğüm resim (sf.65, bak resim 17098 T) -hani şu meşhur laf var ya - "modeller arası değişiklikler gösterebilir" , kıvırmacası mı ???

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
malzemeden çalmış olabilirler mi? :rolleyes:

bizim arkadaşın clioda polen filtresi çıkmamıştı, yeri işaretli ama açılmamıştı, serviste abi fabrika bazen takmadan çıkartabiliyor demişti :)

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Klavuzda gözlük bölmesini falanda gösteriyor fakat parayla ekstra olarak takılıyor:confused:

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de bardak şeklinde varda ne oldu.İçine bozuk para koyuyorum.

Sıkmayın canınızı.

ilkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.servis kitabında gördüğüm resim (sf.65, bak resim 17098 T) -hani şu meşhur laf var ya - "modeller arası değişiklikler gösterebilir" , kıvırmacası mı ???[/QUOTE]

Aynen öyle. Benim araçta da yok.

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
çok garip ya nasıl arka bardak ve dikdörtgen küllük olmaz o araçta hayret :S

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Artık bir çok yeni model araçta tütün mamülü kullanılmasın diye küllük ve sigara çakmağı bulunmuyor.

muebbet

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Artık bir çok yeni model araçta tütün mamülü kullanılmasın diye küllük ve sigara çakmağı bulunmuyor.

Aslnda güzel bir uygulama şayet öyleyse küllüğü görünce yakasım geliyor ister istemez bide yağmurlu havalarda içmiyorum camı açmadan içmediğim için :)