Arka Cam Sileceği

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arka cam sileceği için sadece lastiğini "abi bu iyisinden" dedikleri için iki defa değiştirttiğim halde yine de deforme oldu.Hatta şimdikinde üstünde lastik bile yok.Bu lastiklerin dayanıklı olanı var mı?Ya da komple orijinal mi alayım?Başka bir marka mı alayım?Birşey yapayım,ama hangisini?  :)

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Arka Cam Sileceği

ben en yakın uzunlukta sadece lastik kısmını almıştım. ama geçme tırnaklarıyla silecek lastiğinin üst kısmı biraz büyük gelmişti. az bişey yontarak falan takmıştım sorunsuz kullanıyorum.

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Dostlarım arka sileceğim artık kendinden geçti, dağıttı kendini. Artık cam falan silmiyor, sadece kendini sağdan sola atıyor. :)

Ben bu yukarıdaki  linkteki arka sileceği internetten değil de nereden alabilirim?

Ayrıca Aerotwin Bosch ön silecekleri de almak istiyorum, önümü görememekte ayrıca Voarrççkk şeklindeki akustik terör yüzünden trafikteki sesleri de duyamamaktayım. (:)

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Dostlarım arka sileceğim artık kendinden geçti, dağıttı kendini. Artık cam falan silmiyor, sadece kendini sağdan sola atıyor. :)

Ben bu yukarıdaki  linkteki arka sileceği internetten değil de nereden alabilirim?

Ayrıca Aerotwin Bosch ön silecekleri de almak istiyorum, önümü görememekte ayrıca Voarrççkk şeklindeki akustik terör yüzünden trafikteki sesleri de duyamamaktayım. (:)
Doğan direkt arabayı değiştirsek??? :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

gradient link' Alıntı:
Doğan direkt arabayı değiştirsek??? :)

Onun vakti çoktan geldi abi ama kredisi bitmedi vampirin. (:)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Doğanım dün akşam gördüğüm kadarıyla arka silecek işlev konusunda nekadar kötüyse silecekten sarkan 10cm lik parçanın çalışırken yaptığı dans bir okadar eğlenceli :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Doğanım dün akşam gördüğüm kadarıyla arka silecek işlev konusunda nekadar kötüyse silecekten sarkan 10cm lik parçanın çalışırken yaptığı dans bir okadar eğlenceli :)

Silecek oryantele bağladı kendini zaten, yandan yandan ooh. (:)

Bugün buradaki Bosch servisine uğradım ellerinde yokmuş ne ön ne arka silecekler. Arka silecek içinde zaten koluyla değişecek dedi. Bende he canım, tabii bir tanem dedim içimden. :)