arıza videosu ekledim bir bakın lütfen

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gökçek eleltronik.fakat ecuyu çıkarıp gönderirseniz kabul etmezler bir usta referansı ile tamir ediyolar.yani siz montaj sırasında bozarsınız diyorlar.neyse yani sizin yapmanız gereken benim fikrim ecu ve gaz pedalını söküp gönderin bir usta vasıtasıyla.bilinmedik tamirciler ecuyu dahada bozup hiçe çıkarabilirler.bozuk olmayan parçayıda bozukmuş gibi ücret almıyorlar bunda sorun yok diyorlar bizzat şahit olduk.ben zamanında hata kodlarını mail atmıştım görüşmüştük

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bayramali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motor elektrik tesisatiniz arizali
Buyuk olasilikla kablolar camur olmus birbirine kaynamistir.

Turk Telekom TT175 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet Erem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Videoyu mercedes teknik servisten arkadaşıma ilettim araç koruma moduna geçmiş motor hava girişi yada filtreler tıkalıdır. Özellikle yakıt filtresini kontrol edin dedi.

karadag.05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Tokat/Turhal'dayım abi. Gökçek elektronikle işin olursa eğer sahibi tanıdık ben gider ilgilenirim. Numaram: 05346579059

bestking

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Tokat/Turhal'dayım abi. Gökçek elektronikle işin olursa eğer sahibi tanıdık ben gider ilgilenirim. Numaram: 05346579059

eyvallah kardeşim turhalda çok samimi olduğum aile dostlarım var genede alakanız ilginiz için çok ama çok tşk ederim

bamsıbeyrek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neden turhal daki elektronikçi

arkadaşlar yanlış anlamazsanız birşey soracağım İstanbul Ankara da o kadar elektronikçi varken neden Turhal daki benim abs beyni için fiyat vermişlerdi de ben ist. de yaptırırım diye yanaşmadım bilmediğim özelliği ne ise öğreneyim de tekrar ona gideyim

bestking

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Videoyu mercedes teknik servisten arkadaşıma ilettim araç koruma moduna geçmiş motor hava girişi yada filtreler tıkalıdır. Özellikle yakıt filtresini kontrol edin dedi.

ya kelebek boğazına gelen bir hortum var benzin buharlaştırma valfi deniyor o çalışmıyor acaba emiş yapamadığı için gaz kelebeği hatası veriyor olabilirmi

bestking

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakıt buharlaşma valfi yarın öğleden sonra elimde olur takıp deneyeceğim sonucu burdan paylaşırım

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bahsettiğiniz valften p1550 vereceğini sanmıyorum deneyin tabi

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi