arıza tespit cihazı tavsiyesi

villian89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 model corsa 1.4 twinport sahibiyim. araç lpg den dolayı bi arıza ışığı sürekli yanıyo önceleri önemsemedim ama bu aralar bi araştırıp çözmek istedim. hem arızayı okumak hem silmek için vs.
MINI OBD II BLUETOOTH ARIZA TESPİT CİHAZI ELM 327 diye tabir edilen cihazlar işime yarar mı?

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yarar , aliexpress ten cok ucuza temin edebilirsiniz. Ben 6TL ye almistim sanirim.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
almışken OPCOM alın bir işe yarasın, daha kapsamlı şeyler yapabilirsiniz opcomla

villian89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opcom orjınal çok pahalı çakmalarda da kaliteli olanı nasıl bulurum bilmiyorum yeniyim bu konularda

villian89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir de bu ucuz cihazlarla ne gibi işlemler yapabiliriz sadece hata okuma ve silme mi? programlama tarzı şeyler yapılmıyor değil mi?

kadir5050

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
2004 model corsa 1.4 twinport sahibiyim. araç lpg den dolayı bi arıza ışığı sürekli yanıyo önceleri önemsemedim ama bu aralar bi araştırıp çözmek istedim. hem arızayı okumak hem silmek için vs.
MINI OBD II BLUETOOTH ARIZA TESPİT CİHAZI ELM 327 diye tabir edilen cihazlar işime yarar mı?

MINI OBD II BLUETOOTH ARIZA TESPİT CİHAZI ELM 327
bunun aynısından aldım. 25 tl fıyatı vardı. sadece motor arızalarını goruyorsun ve sılıyorsun. onun harıcı pek bırseye faydası yok. gosterge panellerını falan goruyorsun ama aynısı zaten aracının ekranında var. bende arıza ısıgı cok yanıyordu. neden kaynaklandıgını ogrenmek ıcın aldım ve sılmeye de yarıyor.
Not: Airbag ışığını söndürmüyor bilgin olsun.

hoca_45

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Ben de artık bu iğrenç egzost arıza ışığından bıktım usandım opcom 100 lira civarı diğerleri 30 filan ne tavsiye edersiniz ?
( 2006 Zafira B Cosmo 1.6 Z16XEP )

sondoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elm 327 astra g ve j serisi araçta denedim çalışıyor,zafirada çalıştığını varsayarak (şahsen kendimiz denemedik) sanırım uygun seçenek olabilir,şu meşhur ali....sitesinde 5-6 dolara temin etmiştik biz.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg de arıza ısıgı cok sacma aynı aractan bendede var ve yanmıyo arıza yada egsoz lambası ayarlarıda yada montajda bı hata var ıse uyumsuzluktan yanar o ısık yanı normal degıl kı