Arıza Kodları

chakyr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önceki gün gaz-fren yaparak aracımın arıza kodlarına baktım ve şu kodları verdi araç. ECN 068304, ECN 112008, ECN 161450. Bir başka arkadaşım da kendi aracında ECN 226408 kodunu okuduğunu söyledi. İkimizin aracı da astra h 1.3 cdti. Arıza kodları bölümlerine baktım bulamadım bu kodların karşılığını. Bir tek mesajlardan birinde ECN 068304 ün kızdırma bujisi arızası olduğunu okudum. Diğer kodlar konusunda bilgisi olan paylaşırsa müteşekkir olurum. Şimdiden teşekkür ederim. İyi forumlar.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle arıza kodlarınız şunlar;
p1614 anahtar tanımlama hatası bu anahtar pili zayıflamış olabilir
p0683 kızdırma buji sorunudur
p1120 gaz pedalı sensor hatası
p2264 yakıt filitresi su oranı yüksek
diğerleri için arıza kodunu (p1120)sildirin,muhtemelen anlık arıza bir daha vermeyecek, filtre suyunu aldırın ama kızdırma bujilerine baktırın derim,anahtar pilini değişin

chakyr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu kodlar okunurken ayrı bir teknîk mi var. Benim yazdıklarımın son 2 basamağı yok sizin yazdıklarınızda. Daima son 2 sayıyı çıkarmalı mıyız? Ayrıca p ile başladığını nereden bilecez. Bilmediğim için soruyorum.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sedat bey il dört rakamı alacaksınız,arıza kodu p ile mi başlıyor sorusu ise arıza kodu listesi var ona göre bakarız

balamirkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar.ecn 11514 arizasi görünüyor. Bulamadim. Bilen var mi? Teşekkürler.