arıza devam ediyor

muttalip

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın hızı fark etmiyor kacla gidersem gideyim araç ileri geri silkelenme var ve araç gaza basınca boğuluyor gibi tabiri caizse kacmiyir

gsi 46

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lambda sensorune bak tutup bırakır gıbı gazmı yıyıor

gsi 46

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baskı balatan ne durumda

muttalip

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ustayi aradım. Benim arızalar devam ediyor dedim. Yaptığımız işin arkasındayız getir tekrar bakalım dedi. Kafayı yiyecem araca hevesle kullanamiyorum kullanmadan sogudum. Ne sorunlu aracmis meğer opel

gsi 46

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ustayi aradım. Benim arızalar devam ediyor dedim. Yaptığımız işin arkasındayız getir tekrar bakalım dedi. Kafayı yiyecem araca hevesle kullanamiyorum kullanmadan sogudum. Ne sorunlu aracmis meğer opel

opel degıl bızlerız sorunlu olan yan sanayı parca tak zamanında bakım yapma sonra opel sorunlu olsun ha bıde ısten anlamayan ustalar tuz bıber herzaman

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rölanti dalgalanması için bakacam. Peki silkelenme ve 2 vitese atarken vites kolu sanki takiliyormus gibi gelmiyor o neden

Silkeleme benim araçta kalkışta oluyor. Bahsettiğiniz kalkıştaki silkeleme sanırım. Aracımda 5 sene önce aldığımda vardı. Debriyaj dediler değiştirdim. Düzelmedi her zaman titremediginden üzerinde durmadım. Geçenlerde başka ustaya aklıma geldi sordum. Oda direk Debriyaj dedi. Değiştirdiğim halde duzelmmemisti dedim. O zaman volan da yapar taşlama yapak gerekir dedi. Sizin Debriyaj değişim zamanı geldiyse açılmışken volani kontrol ettirirsiniz. Benim Değiştirdiğim yerde hiç taşlama yapalım mı diye sormadılar. Aklınızda bulunsun. Vitesin takılma durumu da kol ayarı ile çözülüyor. Aracın altından bir ayar yeri var sanırım. Bende de zor geçiyordu. Aracın altından bir ayar yaptılar düzeldi. Ne ayarı bu diye sorunca kolu biraz sağa aldım diye açıkladı. Biraz sağa adırınca takılmıyor.

muttalip

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Silkeleme benim araçta kalkışta oluyor. Bahsettiğiniz kalkıştaki silkeleme sanırım. Aracımda 5 sene önce aldığımda vardı. Debriyaj dediler değiştirdim. Düzelmedi her zaman titremediginden üzerinde durmadım. Geçenlerde başka ustaya aklıma geldi sordum. Oda direk Debriyaj dedi. Değiştirdiğim halde duzelmmemisti dedim. O zaman volan da yapar taşlama yapak gerekir dedi. Sizin Debriyaj değişim zamanı geldiyse açılmışken volani kontrol ettirirsiniz. Benim Değiştirdiğim yerde hiç taşlama yapalım mı diye sormadılar. Aklınızda bulunsun. Vitesin takılma durumu da kol ayarı ile çözülüyor. Aracın altından bir ayar yeri var sanırım. Bende de zor geçiyordu. Aracın altından bir ayar yaptılar düzeldi. Ne ayarı bu diye sorunca kolu biraz sağa aldım diye açıkladı. Biraz sağa adırınca takılmıyor.

Aracı alalı 1 ay olmadı. Satan kişi silkelenmenin nedeni filtre tıkalı o yüzden dedi değiştirdim oolmadı. Sensorleri temizlettim olmadı olmuyor. Tekrar goturecem ustaya bakalım bu sefer ne diyecek 1 hafta binsin hatayı gorsun. Sanki yakıtıyyapmıyor gibi. Kalkarken silkelenme değil. Seyir halinde yapıyor nerde ne zamana yapacağı belli değil kafasınagore ttakılıyor arac

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motor duzensiz calisiyor motorla ilgili bence debriyaj degl ama volan bu gibi sorunlara sebep olabilir triger sente volan gibi parcalar kontrol edilsin oncelikle.atesleme sistemi duzgun oldugunu varsayarak tabi

SM-G9250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence daha iyi bir usta bulun...
burada konya da olupta ustasından memnun olan arkadaşlar muhakkak vardır...
Ben ateşleme sistemi diye tahmin ediyorum... sanki yakıtı yakamıyor...
Peki benzinde de aynı sorunlar var mı ?