Araçlarınızı yıkayınız :)

sksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Istanbul’dan selamlar
Aracımı alali 2 yila yakin oldu.
Türünün en ilginç örneklerinden birisidir
Kendisi 1.4 sport model olup, afl far taşıyan, krom cam çıtası olmayan, edition koltuklara sahip bir cins
Active select ile iyi giden bir ilişkimiz var. Evimin TEM üzerinde olması sayesinde, 22 bin km’lik araç bilgisayarı ortalamam halen 7.5 litre gösteriyor
Astra benim ilk aracım. Araba sürmeyi de neredeyse üzerinde öğrendim. Verdiği güven ile şimdiye kadar bir sorun yaşamadık çok şükür.
Son dönemlerde sanki biraz çekişte sorun var gibi hissediyordum. Onu da sanırım dün hallettim.
Aracı çok fazla yıkayan birisi değilim. Heralde 4-5 ay sonra dün ilk defa aracı yıkattım. Ve motor kaputundan avuç avuç yaprak çıktı :)
sanırım park halindeyken aracın üstüne düşüp birikmişler. Temizlik sonrası tekrar performansına da kavuştu arac.
Dün bahaneyle bir de foto çektim. Sitenin ismine biraz ters ama opel logosu olmayınca araç hiç fena değil gibi :)

[img=450x600]http://uppix.com/f-THRTHRTHR53c633ab00170478.jpg[/img]

eraytly

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Araçlarınızı yıkayınız :)

Nasıl yani ortaya karışık bir donanım yapmışlar :) güle güle kullanın aracınızı keşke sizin değerlerinizi ben de görebilsem (göremedi) :D

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İlginç ama bir o kadarda güzel maşallah :D

denizcetin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nekadar ilginç bir cins ilk defa duyuyorum, sport model, afl far var, krom cam çıtası yok, edition koltuklara sahip  kahka536 kahka536
Aracınızı bayi satarken ne dedi merak ettim doğrusu 25tel

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sksk link' Alıntı:
Istanbul’dan selamlar
Aracımı alali 2 yila yakin oldu.
Türünün en ilginç örneklerinden birisidir
Kendisi 1.4 sport model olup, afl far taşıyan, krom cam çıtası olmayan, edition koltuklara sahip bir cins
Active select ile iyi giden bir ilişkimiz var. Evimin TEM üzerinde olması sayesinde, 22 bin km’lik araç bilgisayarı ortalamam halen 7.5 litre gösteriyor
Astra benim ilk aracım. Araba sürmeyi de neredeyse üzerinde öğrendim. Verdiği güven ile şimdiye kadar bir sorun yaşamadık çok şükür.
Son dönemlerde sanki biraz çekişte sorun var gibi hissediyordum. Onu da sanırım dün hallettim.
Aracı çok fazla yıkayan birisi değilim. Heralde 4-5 ay sonra dün ilk defa aracı yıkattım. Ve motor kaputundan avuç avuç yaprak çıktı :)
sanırım park halindeyken aracın üstüne düşüp birikmişler. Temizlik sonrası tekrar performansına da kavuştu arac.
Dün bahaneyle bir de foto çektim. Sitenin ismine biraz ters ama opel logosu olmayınca araç hiç fena değil gibi :)

[img=450x600]http://uppix.com/f-THRTHRTHR53c633ab00170478.jpg[/img]
Hepsini anladım da aracınızın logosuyla ilgili ne gibi bir sorununuz var anlayamadım. Logonun tasarınımını mı beğenmiyorsunuz, opel markasını mı?

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sanırım türkiyeye gelen ilk parti veya ikinci parti bu araçlar bizim arkadasında basına geldi sport aldı korom cıta yok bayi sonrada 600 tl geri odeme yaptı

sksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Hepsini anladım da aracınızın logosuyla ilgili ne gibi bir sorununuz var anlayamadım. Logonun tasarınımını mı beğenmiyorsunuz, opel markasını mı?

logoyla yada markayla sıkıntımız yok tabiki hocam kullanıyoruz kendi halimizde :)
foto açısı öyle rast geldiği için o yorumu yaptım. 

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Hoşgeldiniz :) aracınız güzel ama cam çıtasını ihmal etmeyin :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sksk link' Alıntı:
logoyla yada markayla sıkıntımız yok tabiki hocam kullanıyoruz kendi halimizde :)
foto açısı öyle rast geldiği için o yorumu yaptım. 
Opel, top class araçlar üreten bir firma değil elbette.  Almanya da bmw Mercedes vw Audi gibi markalar dururken kimse opelin yüzüne bakmaz dogru ama logoyu göz ardı edip böyle daha bi başka diyecek kadar bir araç değil bence.  Aracınızı iyi günlerde kullanmanızı dilerim.

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

4-5 aydır araç ilkkez mi yıkandı ???ben uç günü geçirmem.