Aracınız Ne kadar yakıyor?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Serkan benim araç şehir içinde zaten lpg de 30 KR yaksa bir de çıkar göbek atarım. Daha maşallah hiç görmedik 30 kr şu hehe LPG manya oldu araç :D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Serkan çok ciddi anlamda dizel araçlara da bakmıyor değilim ama dizelinde suyunu çıkardılar daha bu gün 7 kr zam geldi dizele :D

SerkanV

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serkan çok ciddi anlamda dizel araçlara da bakmıyor değilim ama dizelinde suyunu çıkardılar daha bu gün 7 kr zam geldi dizele :D

Astramda şu an ki depoyu 214 liraya doldurdum. Tam 50 litre aldı.
Tam anlamıyla şehir içinde kullanıyorum. Mahalle arasında, dur kalk, stop et çalıştır.

Bilgisayar 88km daha gidebileceğimi söylüyor. Yaptığım 980 km.
Birde mazot filtresi mazotu kaçırıp dışarı atmasa sen hesapla gideceğim km'yi :)

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astramda şu an ki depoyu 214 liraya doldurdum. Tam 50 litre aldı.
Tam anlamıyla şehir içinde kullanıyorum. Mahalle arasında, dur kalk, stop et çalıştır.

Bilgisayar 88km daha gidebileceğimi söylüyor. Yaptığım 980 km.
Birde mazot filtresi mazotu kaçırıp dışarı atmasa sen hesapla gideceğim km'yi :)

sizin demenize göre şehir içi 4,7 litre yaktınız bu değerler inanılmaz ve mükemmel değerler...şehir içi tüketimi yanlış olabilirim hatırladığım fabrika verisi 6 olan bir araç için şaşırtıcı değerler...

Son düzenleme:

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
serkan bey muhtemel bir hesap hatası var.normal kullanım uzunyol değerleri vermiş olduğunuz değerler. tamamı şehir içi birde filtreden kaçırıyor öylemi.normal kullanımda yetmez bence tasarruf kullanımı uzunyol değerleri olur ancak