aracın altından gelen ses.

eyyup29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi günler dilerim, 2006 astra h aracım var bugün iş dönüşü aracın alt tarafından takır-tukur sesler gelmeye başladı, kasislerde ve bozuk yol alanlarında var düz yolda sorun yok, yalnız tam nereseinden geldiğini kestiremedim, önce bagajda bişeyler sallanıyor sandım,sonra ön tarafta sağda,solda oldu sonra orta altta sonra arkaya doğru gitti, bi garip iş anlamadım evin önünde indim, karter muhafaza belki sallanır dedim değil sağını solunu salladım aracı salladım ses gelmedi,motor,tağ,hidrolik,sürüş vs sorunu yok, lamba yakma yok, lastiklere, yaylara vs baktım altındaki boru,kablo vs baktım sorun yoktu, metal genleşmesi olmuştur diye düşündüm akşama kadar güneş altında kaldı, varsa benzer sorun yaşayan yada fikri olan paylaşırsa sevinirim.Tşk.

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hmm.Kanımca orta egzoz veya son susturucu lastiklerden kurtulup yuvaya vuruyor olabilir.Bir bakmanızı öneririm...

eyyup29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın altına eğildim sağını solunu kurcaladım salladım vs. gördüğüm boru falan ne varsa, bişey yoktu çıktım yola kasislerde arkadan pat küt yine sanayiye gittim usta bi sürdü ses ortadan geliyor falan dedi sonra kriko falan altına yattı, ön lastikleri falan sağa sola salladı aks vs baktı, ekzoza baktı bişe yok, bereber bindik dedim ser geç kasislerden tık yok, büyük ihtimal kurcalarken yerine geldi ne çıktıysa bence de egzozdu bu sesi yapan şimdilik düzeldi inşallah olupra kafamızı kurcalamaz.selamlar.