Aracimin harareti yüksek mi?

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracı bugn ustaya götürdüm kontrol etti görünür bir sorun yok dedi yalnız genleşme kabından atmış olabilir dedi kapak sıkı değilse. O bölümün fotoğrafını çektim burdan atmış olma ihtimali var mıdır sizce? teşekkürler.

http://imageshack.com/a/img922/9124/zlEUE0.jpg

paslı su lekesi antfriz kullanılmamış anlaşılan. kapağın içinde delik varsa eğer yani yay ve delik basınç tahliyesi için kapağın yenisini alın. ayrıca antfriz koydurun aracınıza en azından 2 litre

corsabb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
paslı su lekesi antfriz kullanılmamış anlaşılan. kapağın içinde delik varsa eğer yani yay ve delik basınç tahliyesi için kapağın yenisini alın. ayrıca antfriz koydurun aracınıza en azından 2 litre
Daha önce hiç antifiriz konulmamştı araca 4 ay önce ben koydum . Şimdi komple değiştireyim mi antifirizini ?

selefkos3334

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Su deposunun kapağı değiştirin. Ve arac fan actıgında kaçak kontrolu yapın. Fan 95 te acması lazım gec açıyorsa termostat kapalı kalmıştır. Yada muşur bozulmuştur.

K012_2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

corsabb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Su deposunun kapağı değiştirin. Ve arac fan actıgında kaçak kontrolu yapın. Fan 95 te acması lazım gec açıyorsa termostat kapalı kalmıştır. Yada muşur bozulmuştur.

95te fanı açıyor hocam ve usta kaçak kontorlü yaptı herhangi bir kaçan bulamadı.

selefkos3334

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kapak bi ara açık kalmıştır o zaman. Arada kontrol edin.