Aracımı Yıka(yama)ma Deneyimim

engin9103

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Aracımı Yıka(yama)ma Deneyimim

Koşuyolu taraflarını epey bilirim, bu eski PO'dan mı(Dışbank sitesi yanı) bahsediyorsunuz yoksa yeni açılan o ortadaki arazidekinden mi? Yeni açılanda yok galiba yıkama yeri gerçi de sorayım emin olayım, gitmeyeyim diye dedim.

Yolunuz Çengelköy'e düşerse Total'de "total wash" adlı bir sistem var, makinaya 4 tl karşılığında kasadan aldığınız fişi okutuyorsunuz 5 dakikalık yıkama süresi sunuyor size. Fırça ile köpüklü su, tazyikli köpüklü su, durulamak için normal su, cilalı(wax) su seçenekleri var. Tüm Totallerde var mı bilmiyorum ama ben memnun kalıyorum açıkçası.

Dün yıkama fişi aldığımda yıkarken köpüğün bitmiş olduğunu fark ettim ama iş işten geçmişti, o şekilde yıkadım çıktım. Bugün köpük koydunuz mu makinaya dedim evet efendim dedi adam anladı dün akşamki olayı ve bedavadan yıkama hediye edildi. Bunlar küçük şeyler ama işte "ayak alıştıran" jestler.

AVMlerin altındaki yerlere falan veremiyorum güvenmiyorum, kendim yıkamak istiyorum.

astrasail

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

engin9103 link' Alıntı:
Koşuyolu taraflarını epey bilirim, bu eski PO'dan mı(Dışbank sitesi yanı) bahsediyorsunuz yoksa yeni açılan o ortadaki arazidekinden mi? Yeni açılanda yok galiba yıkama yeri gerçi de sorayım emin olayım, gitmeyeyim diye dedim.

Yolunuz Çengelköy'e düşerse Total'de "total wash" adlı bir sistem var, makinaya 4 tl karşılığında kasadan aldığınız fişi okutuyorsunuz 5 dakikalık yıkama süresi sunuyor size. Fırça ile köpüklü su, tazyikli köpüklü su, durulamak için normal su, cilalı(wax) su seçenekleri var. Tüm Totallerde var mı bilmiyorum ama ben memnun kalıyorum açıkçası.

Dün yıkama fişi aldığımda yıkarken köpüğün bitmiş olduğunu fark ettim ama iş işten geçmişti, o şekilde yıkadım çıktım. Bugün köpük koydunuz mu makinaya dedim evet efendim dedi adam anladı dün akşamki olayı ve bedavadan yıkama hediye edildi. Bunlar küçük şeyler ama işte "ayak alıştıran" jestler.

AVMlerin altındaki yerlere falan veremiyorum güvenmiyorum, kendim yıkamak istiyorum.

Vallahi bende tam bilmiyorum yeniyim Anadolu yakasında da şöyle izah edeyim natilius'u biraz geçtikten sonra solda kalıyor ama ilerden dönüp öyle girilebilyor. Dediğiniz total wash sistemi tüm totallerde varmı acaba?

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Hakan bu ürün mükemmel videoda görüldüğü gibiyse :) helal olsun. Adamlar yapmış :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Niyetim bugün garajda arabamı iç dış bi güzel yıkamaktı tabancalı hortumla. Ancak İstanbul'da fena yağmur var, emeğim boşa gidecek.Kapalı garajda arabanın durması güzel oluyor, park halinde çarpma riski yok, kasıtlı kasıtsız çizilme riski yok, top gelme derdi yok, yağmur ve güneşten etkilenmiyor, bunların hepsi güzel de iki şeye çare bulamadım; 1- Kedilerin arabanın üzerinde gezerek hem çizmeleri hem de pati izlerini bırakmaları. 2- Yer beton olduğu için girip çıkan arabaların lastiklerinden çıkan tozun direk arabaya inmesi.

UMUTHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.merivaclub.com

Videodaki gibiyse ürün efsane olmuş. Çıktığı an topluca alım yapalım?

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ürün çıkar çıkmaz sizleri bilgilendireceğim arkadaşlar :)

birde araçlarınızı fırçayla yıkatmayın arkadaşlar her fırça darbesi cebinizden gidecek paranın habercisi bilginize  capo

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Amacımı her zaman kendim yıkıyorum.  Hem atraksiyon oluyor hem de daha titiz oluyor.

engin9103

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
ürün çıkar çıkmaz sizleri bilgilendireceğim arkadaşlar :)

birde araçlarınızı fırçayla yıkatmayın arkadaşlar her fırça darbesi cebinizden gidecek paranın habercisi bilginize  capo

Fırça değmeden de temizlenmiyor hocam yahu, tazyikli su yazları tamam da kışın o çamuruna izine hiç derman olmuyor. Siz nasıl bir yol izliyorsunuz?

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

engin9103 link' Alıntı:
Fırça değmeden de temizlenmiyor hocam yahu, tazyikli su yazları tamam da kışın o çamuruna izine hiç derman olmuyor. Siz nasıl bir yol izliyorsunuz?
Tazyikli su ile bi güzel çamurunu akıtıyorsun, peşine bol köpüklü yumuşak süngerli müdahale peşine tazyikli su ardından mikrofiber bez uygulaması. Al sana fıstık gibi temiz oto.