Aracımı sattım üzülsemmi, sevinsenmi bilemiyorum

konyahooligans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 3 yıldır bindiğim 2001 nissan primera comfort 106 hp 146 bin aracımı sattım tanıdık sayılan birine 17 500 tl ye verdim. Artılarını düşününce ne ucuz ne pahalı diye düşünüyorum. Daha önce aynı fiyatı vermelerine rağmen vermemiştim ama nasip tanıdık olunca o fiyata gitti. İnanın hayrını görün kelimesini zor söyledim. Boğazıma düğümlendi. Aracı teste soktuk 1 parça boya harici hiç bir şey çıkmadı ustalar çok beğendi aracı alan kişi bir öğretmendi güle güle binsin inşallah. Ama gerçekten insanın beğenerek ve severek bindiği aracı satması zormuş. Sanki çocuğumdan ayrıldım. Diyeceksiniz ki şimdi niye sattın o zaman be kardeşim evet haklısınız araç fazlalığından uzun yola ve köye kente gittiğimiz için tabiri caizse araç küçük gelmeye başlamıştı opel combo aldığım için sattık. Comboya devam :)

FAB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende bugun 6 yildir kullandigim opel astra g comfort umu sattim nasil bir duygu oldugunu biliyorum. Hayirlisi olsun.

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah daha güzel araçlara binmeyi nasip etsin...
Yalnız bu devirde araç değiştirmek zor... üstüne fazlası ile koymak gerekiyor... Fiyatlar yüksek...

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alana hayırlı olsun

konyahooligans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür arkadaşlar sagolun gerçekten araç almak zor aynı aracı almaya gideyim 18 000 bin den aşağı alamazsın ama nasip işte