aracımdaki usb hemde cd den çalınan mp3lerden ses gelmiyor

gngr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar aranıza yeni katıldım gerçekten çok güzel ve yararlı bir site...benim şöyle bir sorunum araçta radyo çalarken ses çıkıyor gayet güzel bir şekilde ama usb den ve cd den mp3 açtığımda şarkının ilerlediği gözüküyor fakat ses çıkmıyor sebebi sizce nedir?

Cebelli59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: aracımdaki usb hemde cd den çalınan mp3lerden ses gelmiyor

Merhaba, sanırım müzik sisteminiz cd300 veya cd400, CD'den mp3 dinlemeniz zaten imkansız bu durumda, track formatında olması gerekiyor şarkıların, usb'ye gelince çok büyük bir ihtimal dosya sistemi NTFS'dir, Usb belleğinizi biçimlendirin, ve dosya biçimini Fat32 yapın sorun hallolucaktır  :)

nuralk341

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cd300 de cd den mp3 dinlenemediği de nerden çıktı. astra h tan beri cd den mo3 dinleniyor. bendr cd300 var be dinliyorum. usb deki sorun ntfs den olsa şarkıları bile göremezdi. zaten konuyu açan kişi şarkının işerlediğini ama ses çıkmadığını yazmış. sorun bir arıza gibi görünüyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

gngr link' Alıntı:
merhabalar aranıza yeni katıldım gerçekten çok güzel ve yararlı bir site...benim şöyle bir sorunum araçta radyo çalarken ses çıkıyor gayet güzel bir şekilde ama usb den ve cd den mp3 açtığımda şarkının ilerlediği gözüküyor fakat ses çıkmıyor sebebi sizce nedir?

Aracınızda multimedya var mı?

gngr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracı yeni aldıgım için pek bilgi sahibi degilimdim biraz araştırdktan sonra cyclone ekran oldugunu ögrendim arızaya gelince bugün cyclone servsini aradım akü kutup başlarında birini söküp biraz bekledikten sonra tekrar takın muhtemelen sorun çözülmüş olucaktır dediler...Denileni uyguladım eksi kutup başını çıkarıp tekrar taktım ve sorun çözüldü... 

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

gngr link' Alıntı:
aracı yeni aldıgım için pek bilgi sahibi degilimdim biraz araştırdktan sonra cyclone ekran oldugunu ögrendim arızaya gelince bugün cyclone servsini aradım akü kutup başlarında birini söküp biraz bekledikten sonra tekrar takın muhtemelen sorun çözülmüş olucaktır dediler...Denileni uyguladım eksi kutup başını çıkarıp tekrar taktım ve sorun çözüldü... 
Sevindim hocam. Güzel günlerde kullanın :)

gngr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

saolun allah razı olsun...biraz yabancıyım arabaya ama zamnla alışıcagız ve keşfedicegiz artık..birde tv ama hiç çalışmıyor görüntü falan yok ...

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gngr link' Alıntı:
saolun allah razı olsun...biraz yabancıyım arabaya ama zamnla alışıcagız ve keşfedicegiz artık..birde tv ama hiç çalışmıyor görüntü falan yok ...
Aku kutup basini cikarmaniza gerek yoktu aklinizda olsun bu durumlarda ekranin yanizdaki resetleme delikleri var toplu igne yardimiyla dugmeye basip reset atin duzelir.

gngr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

formda başka bir yerde daha yazmıştınız hatırlıyorum baktım ama o dediginiz resetleme deliklerini göremedim yoksa uygulucaktım tam olarak  nerde bu delikler...

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gngr link' Alıntı:
formda başka bir yerde daha yazmıştınız hatırlıyorum baktım ama o dediginiz resetleme deliklerini göremedim yoksa uygulucaktım tam olarak  nerde bu delikler...

[img=554x600]http://i.hizliresim.com/jv8jmL.jpg[/img]

Altta isaretledigim delik reset yeri.