ARACIM SU EKSILTIYOR ACIL YARDIM LTFEN

hasanacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: ARACIM SU EKSILTIYOR ACIL YARDIM LTFEN

hasanacar link' Alıntı:
  5 yada altı ay önce bendede ayda bir su eksiltiyordu geçenlerde aracı rampada bıraktım aracın altında az su  akıntısı gördüm radyatörden akıyormuş gibi sandım ıslaklığı takip ettim küçük bir şey üstünde su birikmişti biraz oynattım su kacağı durdu yarın resmini çeker sizi bilgilendiririm büyük ihtimalle sizinkide ordandır
bui0.jpg

hasanacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ildu.jpg

hasanacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

8exy.jpg

hasanacar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1 ,4,5  resimlerde su gözüküyor bir ara söküp  kaçağın contamı bozuk kırıkmı vs  tamir ettiğimde paylasırım

OZAN ERDEM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O su hortumu bendede çatlamıştı serviste değişmiştim 70 lira civarı ücret ödemiştim ama doğrusunu söylemek gerekirse inanılmaz derecede kalitesiz bir hortum ısınma soğuma döngüsü yüzünden çatlıyor

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

SALIH CAN link' Alıntı:
Aracimla ufak bi kaza gecirdim ontampon ve sag far degisti fazla buyuk bi hasar yoktu. Aracim onarimdan aldigimda ertesi gun su koy arizasi verdi servis ekledi ama ertesi gun yine su eksik ikazi verdi ve su eksilmis radyotor sokuldu teste gitti bisey cikmadi arac tekrar toplandi ama aldiktan 2 saat sonra motoru iyice sıkistirdim yine su eksiltti basinc testi yaptilar herhangi kacak bulamadilar. Su deposunun kapagi degisti sehir icinde sıkistirdim yine su eksiltti tamamladim  800 km uzun yola ciktim motoruda sıkistirdim ama bu sefer su eksiltmedi bunu sebebi ne olabilir sizce bu sorun iyice canimi sıkmaya basladi aracim 2013 dizel 13000 de bi arac

Bu problemi ben yasadim imzadaki aracimda dizeldi su haznesinin contasinda problem varmış özellikle su isindiginda kacak oluyordu ve arac gece yattiginda sabah bakinca kacak oldunu goruyordum hepsi bosalmiyor suyun sanayide 80-90 liraya su haznesinin contasini degiistirdim