Aracım Geldi :)

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Aracım Geldi :)

ercub link' Alıntı:
hayırlı olsun.kazasız, belasız güzel günlerde kullanın inşallah. akünün 80 amper olmasının sebebi start stop mudur acaba?
kesinlikle start stoptur diye düşünüyorum.ateşleme sistemi farklı çünkü

grsl822

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo link' Alıntı:
gece 1 de geldiğinde serviste tır şöförü ben ve araçları teslim alan bekçiden başka kimse yoktu ki.. akşam üzeri pdi arkadaşın pc den tır a ait gps ile aracı takip etmiştim. saat 23:00 de geleceğini düşünerek o satte servise gittim beklemeye başladım :) :)

çok büyük bir heyecan bu iş :) gecenin bir yarısı aracın gelip gelmeyeceği bile kesin değilken 23:00 de oraya gitmek ve beklemek.. Allah herkese nasip etsin böyle sevinçler. :)

grsl822

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Muhtemelen 2013 araçlarda da sadece start-stop sistemi olanlarda EcoFlex yazıyordur.
EcoFlex yazmasının nedeninin aracın dizel olmasından çok start-stop sistemiyle ilişkili olduğunu düşünüyorum.

2011, 2012 modellerde yani start& stop olmadan öncede ecoflex yazanlar var araçların arkasında. bende anlamamıştım bu konuyu forumda konunun birisinde belirttim ama tam bir cevabını bulamadık.
forum aydın da astra sedan tanıtımında (1.3 dizel ve start&stop du araç) ordaki görevliye sordum bu durumu, start&stop olanlarda yazar dedi, ama daha önceki start stop olmayan bazı modellerde de yazıyor dedim, bilmiyorum dedi bana. :) mesela 2011 dizel;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-gaziantep-aslanoglu-plaza-dan-2011-opel-astra-1.3-cdti-cosmo-125140674/detay

DarthWider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun deri koltuk ve opsiyonlar bence çok iyi güle güle kullanın :)

Devrim3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Güle güle kullanın, bir neptun mavi daha görmek harika. Bende de sedan aynı renk var. Cok kolay kirlenmiyor bence :)

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Ben aracımı bayide birgün hazır halde bekletmiştim git gel olmasın diye:) Stokta istediğim renk ve donanım vardı ama teslim almadan önce hiç görmedim desem :)

sksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo link' Alıntı:
sport direksiyonun siparişini geçen hafta verdim ama torbalıda yokmuş. dolayısı ile yurtdışından gelmesini bekleyeceğiz.

hayırlı olsun. sport direksiyon için ücret ödeyecek misiniz?

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Güle güle kullanın, Allah kaza bela göstermesin.... Çok güzel maaşallah..