Aracim Çalindi arkadaŞlar

irmakcafe1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vay arkadaş ya o kadar kıçımızın dibinde kamera var. Ama bu kameralar sanırım sadece ceza kesmekten başka bir halta yaradığı yok. Şu vaziyete bak ya. Hala bir ses seda yok. Pes valla... en azından o araç alındığı noktadan itibaren sayısız kamera menzilinden geçtiğine adım kadar eminim. Hadi plaka değişti diyelim olayın geçti dakikalar içinde en azından renk ve modelden aracın tespit edilmesi gerek idi.

ceza yazarlar kardeş çalınanı bulmazlar sistem böyle demekki işimiz mahkemeye kaldı inşallah olumlu olur kısmet

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Yani daha önce dediğim gibi umarım iş mahkeme noktasına kadar gelmez de araç bulunur. Mahkeme işi uzun mesele...

Öyle bir ay tutuklu kalanların bırakıldığı kadar hızlı işlemediği gün kadar açık :(

irmakcafe1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yani daha önce dediğim gibi umarım iş mahkeme noktasına kadar gelmez de araç bulunur. Mahkeme işi uzun mesele...

Öyle bir ay tutuklu kalanların bırakıldığı kadar hızlı işlemediği gün kadar açık :(

inşallah kardeşim mahkemeye kalmasın araç bulunsun istiyorum bulunacağınada inanıyorum ama tedbir olsun diye ya bulunmassa die mahkeme açtım emsal kararda buldum daha önce bu tarz kazanılmış dava var umut senin anlayacağın yani

Ghent

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir başka forumdan bir arkadaşımızın aracı çalındıktan birkaç hafta sonra Suriye'de bulundu. Polis ya bu insanlarla iş birliği içersinde, ya da gerçekten bütün ülkedeki ekipler uyuyor. Adam sınır kapısından nasıl geçti anlamış değilim,araç X6 idi, üzerinde 2 adet HGS varmış, birini sökmüşler diğerini unutmuşlar, her geçiş yaptığı yer belli falan ama Suriye'ye gidebilmiş. Polise durumu söylediğinde polis "ne yapalım yani Suriyeye savaş mı açalım senin araban için" demişti..Sahibi uzun uğraşlar sonucunda araya şeriatçıları falan sokarak bir şekilde kavuştu aracına... Umarım kısa zamanda bulursunuz, ancak bu ülkenin ne polisine,ne adaletine, ne de yönetimine güvenilmez.

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir başka forumdan bir arkadaşımızın aracı çalındıktan birkaç hafta sonra Suriye'de bulundu. Polis ya bu insanlarla iş birliği içersinde, ya da gerçekten bütün ülkedeki ekipler uyuyor. Adam sınır kapısından nasıl geçti anlamış değilim,araç X6 idi, üzerinde 2 adet HGS varmış, birini sökmüşler diğerini unutmuşlar, her geçiş yaptığı yer belli falan ama Suriye'ye gidebilmiş. Polise durumu söylediğinde polis "ne yapalım yani Suriyeye savaş mı açalım senin araban için" demişti..Sahibi uzun uğraşlar sonucunda araya şeriatçıları falan sokarak bir şekilde kavuştu aracına... Umarım kısa zamanda bulursunuz, ancak bu ülkenin ne polisine,ne adaletine, ne de yönetimine güvenilmez.

Yok artık...Daha önce çalıntı arabayla kaza yapip , ceza yiyip akabinde yırtani gördüm de ülke dışına çıkanı ilk defa duyuyorum.Vay arkadaş...Uyuyorlar...

HTC Sensation XE with Beats Audio cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Uyuma falan değil ya,

eskiden arabası olanlar kıskanılırdı, artık işte BMW'si,Mercedesi, 2.0 arabası olanlar vs...

Çekememezlik ve bencillik had safada.

faruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çook büyük geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda bulursun.ALLAH cezalarını versin insanlıktan çıkmış bunlar.

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Araçların suriyeye götürülmesi sadece çalıntı olanlar değil .
Yüksek model araçları kiralayıp bu ülkeye kaçırıyorlar,eğer araçta gps cihazı varsa yerini tespit eden gidip kendi aracını oradaki galerilerden para verp geri alıyor.Bu değişik bir sektör haline gelmiş.
ALLAH insanı böyle soysuz, kanı bozuk namertlerden korusun.;):(

irmakcafe1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araçların suriyeye götürülmesi sadece çalıntı olanlar değil .
Yüksek model araçları kiralayıp bu ülkeye kaçırıyorlar,eğer araçta gps cihazı varsa yerini tespit eden gidip kendi aracını oradaki galerilerden para verp geri alıyor.Bu değişik bir sektör haline gelmiş.
ALLAH insanı böyle soysuz, kanı bozuk namertlerden korusun.;):(

amin kardeşim cümlemizi korusun yalnız ben suriyeye çıktığını düşünmüyorum o araç bi yerlerde duruyor buna eminim aracın anahtarla çalınması ndan dolayı bi yerde park halinde dursa bile dikkat çekmiyor die düşünüyorum umarım yanılmam