Aracim Çalindi arkadaŞlar

Vectra92

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun benim aracım 35 gün oldu hala haber yok gelişen olaylardan haberdar edersen sevinirim

Aracımızı Şanlıurfa dan teslim aldık.Araç kaza yapmış adana ya gitmiş sonrasında adana da aracın kontak anahtarının farklı olduğunu gören tamirci şikayette bulunuş (araç 2011 clio symbol kartlı çalışan tipten ve araca normal reno europa kontağı takmışlar)Araç oradan elazığa gitmiş sonrasında ne olduysa tekrar kaza yapmış ve araç urfa da hırsızla birlikte yakalanmış.Yalnız şöyle bir durum var araç hasarlı idi bir miktar masraf edildi,şimdi de aracın beyni değişmesi gerekiyormuş ve 4000 tl gibi masrafı var.toplam masraf 10.000 tl yi bulacak gibi görünüyor.araç zaten 20.000 tl ye alınmıştı.

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Aracımızı Şanlıurfa dan teslim aldık.Araç kaza yapmış adana ya gitmiş sonrasında adana da aracın kontak anahtarının farklı olduğunu gören tamirci şikayette bulunuş (araç 2011 clio symbol kartlı çalışan tipten ve araca normal reno europa kontağı takmışlar)Araç oradan elazığa gitmiş sonrasında ne olduysa tekrar kaza yapmış ve araç urfa da hırsızla birlikte yakalanmış.Yalnız şöyle bir durum var araç hasarlı idi bir miktar masraf edildi,şimdi de aracın beyni değişmesi gerekiyormuş ve 4000 tl gibi masrafı var.toplam masraf 10.000 tl yi bulacak gibi görünüyor.araç zaten 20.000 tl ye alınmıştı.

Kasko yokmuydu? Ödemedimi bu masrafları?

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ÖZGÜN_RC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun kardeşim ankaradaki sanayideki arkadaşlara arabanın resmini yolladım görürlerse yada başka bişey olursa hemen geri dönüş yapacaklar tekrardan geçmiş olsun inşallah hemen bulunur.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tekrar çok üzüldüm bulunsa da sizde bizde sevinsek en az sizin kadar üzülüyorum emin olun :( ALLAH yardımcınız olsun

irmakcafe1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun kardeşim ankaradaki sanayideki arkadaşlara arabanın resmini yolladım görürlerse yada başka bişey olursa hemen geri dönüş yapacaklar tekrardan geçmiş olsun inşallah hemen bulunur.

sağolasın kardeşim kasko var ama kontak üzeri olduğu için ödeme yi red etti bende kaskoyu dava ettim bakalım süreç nasıl olacak normalde sigortacının beni bilgilendirmesi ek teminat ile bu gibi durumları teminat altına alması gerekirmiş gerekirmiş bilgilendirme formunda imzam yok hiç bir yerde bir imzam yok sadece beyan ile kasko yaptırdım bu durumda imzam olmadığı için kasko ya dava açtık tek tutar yanımız buymuş ne kadar sürecek bilmiyorum inşallah aracım bulunur.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 17:02 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 17:01 ----------

Haber var mi üstat aractan?

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

henüz yok kardeşim

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 17:04 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 17:02 ----------

tekrar çok üzüldüm bulunsa da sizde bizde sevinsek en az sizin kadar üzülüyorum emin olun :( ALLAH yardımcınız olsun

inşallah sabırla bekliyorum kardeşim bulunacağına inanıyorum hala

astra33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yani gerçekten çok ilginç böyle ender bir aracın hala bulunamamış olması.

Demekki bizim aracımız çalınsa piyada çok var diyip hiç bulunmaz heralde :(

İnşallah en kısa zamanda bulunur o hırsızların adi insanların yanına kalmaz bu olay.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi hukuk bürosundayım ben bizim aranan araçlari bulan ekibimiz var.neler çıkıyor ya. adamın plakası 0256 6'yı 8 yapmış kamera uygulamamıza takılmıyor tabi böyle olunca. polis durdurursa bir çevirmeye girerse ancak. şasi numarası silinip yeni şasi numarası çakılmış araçlar. neler denk geliyor. tek şansınız aracın piyasada çok bulunmaması. siz sanayide ne kadar parçacı varsa korkuyu salın. ki araba gaziantep çevresine kayma ihtimali var. bu ilde çok numara dönüyor ;)

irmakcafe1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yani gerçekten çok ilginç böyle ender bir aracın hala bulunamamış olması.

Demekki bizim aracımız çalınsa piyada çok var diyip hiç bulunmaz heralde :(

İnşallah en kısa zamanda bulunur o hırsızların adi insanların yanına kalmaz bu olay.

inşallah kardeşim

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 14:42 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 14:35 ----------

abi hukuk bürosundayım ben bizim aranan araçlari bulan ekibimiz var.neler çıkıyor ya. adamın plakası 0256 6'yı 8 yapmış kamera uygulamamıza takılmıyor tabi böyle olunca. polis durdurursa bir çevirmeye girerse ancak. şasi numarası silinip yeni şasi numarası çakılmış araçlar. neler denk geliyor. tek şansınız aracın piyasada çok bulunmaması. siz sanayide ne kadar parçacı varsa korkuyu salın. ki araba gaziantep çevresine kayma ihtimali var. bu ilde çok numara dönüyor ;)

aynen kardeşim söylediklerine katılıyorum beklemekten başka birşey yapamıyorum şu an peki altta yazdığım durumlarda süreç nasıl işler haklı çıkma durumum varmı sence inceleyip fikir verirsen çok sevinirim

kasko var ama kontak üzeri olduğu için ödeme yi red etti bende kaskoyu dava ettim bakalım süreç nasıl olacak normalde sigortacının beni bilgilendirmesi ek teminat ile bu gibi durumları teminat altına alması gerekirmiş gerekirmiş bilgilendirme formunda imzam yok hiç bir yerde bir imzam yok sadece beyan ile kasko yaptırdım bu durumda imzam olmadığı için kasko ya dava açtık tek tutar yanımız buymuş ne kadar sürecek bilmiyorum inşallah aracım bulunur.