Aracım astra j cosmo sizlere sorum ya da sizin de başınıza geldi mi?

kimirai

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Dediğiniz gibi iki müşirden bir tanesinde sıkıntı var sıcak değilken sıcakmış gibi gösteriyor olabilir baya bir yardımcı oldunuz götürdüğüm servisi aradım görmeden bi şey söyleyemeyiz dediler

kimirai

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Şey soracağım fanın erken açması sürekli şehir içi düşük devir kullanmaktan dolayı filtreler tıkanmış ya da pislikten tıkanmaktan dolayı yapabilir mi bu erken açma durumunu
Bildiğim kadarıyla sürekli şehir içi düşük devir dizel araçlarda tıkanma yapıyor

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Yo hayır o yüzden olmas termostat veyahut müşir den yapar

kimirai

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
sorunun ne olduğunu buldum ve çözüldü kafama takılan sadece -20 den sonra yapmasıydı çünkü -10 -15 lerde olmayan bi şeydi yaşadığım
aklıma antifriz geldi ve kontrol ettirdim derecesi -13 imiş değiştirdim sorun çözüldü ve ben kış bakımı için servise götürmüştüm kontrol etmelerini de söylemiştim şikayet etmek istiyorum ne yapmalıyım sizce

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
sorunun ne olduğunu buldum ve çözüldü kafama takılan sadece -20 den sonra yapmasıydı çünkü -10 -15 lerde olmayan bi şeydi yaşadığım
aklıma antifriz geldi ve kontrol ettirdim derecesi -13 imiş değiştirdim sorun çözüldü ve ben kış bakımı için servise götürmüştüm kontrol etmelerini de söylemiştim şikayet etmek istiyorum ne yapmalıyım sizce

Hocam burası Türkiye, biz kontrol ettiğimizde herşey normaldi kullanıcı tarafından sonradan müdahale edilmiş olabilir diyeceklerdir. Malesef şikayet etseniz bile bişey çıkacağını sanmıyorum. Opel Türkiye ile şansınızı deneyebilirsiniz...