Araç Yıkarken

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Araç Yıkarken

Maalesef Araç en çok yıkama sırasında çiziliyor. Tulum giymeyenlere araç yıkatmayın. Eleman kotla yıkama yapıyor.

Kurulamak için yaslandığında kemerin tokası veya kotun metal düğmeleri aracın canına okuyor. Benimde arka kapıda nazarlığım var öyle...  madd
[/quote]
benim arabanın habire her yıkamada neden çizildiği belli oldu..

ebony

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bahadirusta link' Alıntı:
Maalesef Araç en çok yıkama sırasında çiziliyor. Tulum giymeyenlere araç yıkatmayın. Eleman kotla yıkama yapıyor.

Kurulamak için yaslandığında kemerin tokası veya kotun metal düğmeleri aracın canına okuyor. Benimde arka kapıda nazarlığım var öyle...  madd
benim arabanın habire her yıkamada neden çizildiği belli oldu..
[/quote]

Hocam biraz olsun bilinç oluşturmaya çalışıyoruz, birşeylere dikkatiniz çekildi ise ne mutlu.  okkk

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Sn. Ebony,

Kullanıcı tablosunda sizin aracınız gözükmüyor. Bilgileri paylaşmayı düşünmez misiniz?

Ayrıca tanışma bölümüne de uğramamışsınız :)

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ebony link' Alıntı:
[quote author=bahadirusta link=topic=318.msg6256#msg6256 date=1297671998]

Hocam biraz olsun bilinç oluşturmaya çalışıyoruz, birşeylere dikkatiniz çekildi ise ne mutlu.  okkk
[/quote]
teşekkürler sayın ebony bu konu gerçekten aklıma takılıyordu hep, bir dahaki yıkamada dikkat edicem yıkamacıların kıyafetlerinede arabayı yıkama şekillerinede..

ebony

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drwaverunner link' Alıntı:
Sn. Ebony,

Kullanıcı tablosunda sizin aracınız gözükmüyor. Bilgileri paylaşmayı düşünmez misiniz?

Ayrıca tanışma bölümüne de uğramamışsınız :)

İyi yerden yakalamışsınız :) Biraz angarya geldiği ve çok pratik bulmadığım için doldurmuyordum araç verilerini. (ama geleneği bozmayayım dedim ve doldurdum). Ama bu alanda biraz daha çalışılabilir kanısındayım. Bilmiyoum forum yazılımı neye izin veriyor ama daha kullanışlı (hem giriş aşamasında, hemde verilerin yorumlanması aşamasında) birşeyler yapılması iyi olur kanısındayım.

warlordares

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Su lekelerinin olması önemli değil yeterki araç çizilmesin.... Ben su tutturur yürürüm arkadaş... daha da elletmem... onun dışında kendim yıkarım herhalde...

bir de arkadaşlar orjinal paspaslardan bir takım hediye alacağım zaten... ikincisini de ya isterim ya da bir takım daha kendim almayı düşünüyorum

Cam Filmi + Boya Koruma + Karter Koruma düşünüyorum...

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Tablonun düzenin korumak adına şu anda tek bir elden çıkarıyoruz. Sayfa içine herkesin müdahale edebileceği, verilerini güncelleyebileceği bir sistem oluşturmak da kafamızda ama şu an biraz kullanıcı sayısını görmek istiyoruz.

Önerileri de açık olduğumuzu her fırsatta belirtiyoruz. Bir de biraz gönüllülere ihtiyacımız var. :)

ebony

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

drwaverunner link' Alıntı:
Tablonun düzenin korumak adına şu anda tek bir elden çıkarıyoruz. Sayfa içine herkesin müdahale edebileceği, verilerini güncelleyebileceği bir sistem oluşturmak da kafamızda ama şu an biraz kullanıcı sayısını görmek istiyoruz.

Önerileri de açık olduğumuzu her fırsatta belirtiyoruz. Bir de biraz gönüllülere ihtiyacımız var. :)

Şimdi aklıma geldi, en azından profil'in altına bu bilgiler girilebilir. Herhangi bir kimsenin profili tıklandığında bu bilgilere kolayca ulaşılır. Mevcut haliyle sayfalarca aramak çok pratik değil.

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sayın Ebony'nin düşüncesi çok güzel, katılıyorum.Profile tıkladığımızda, o arkadaşımızın aracına ait tüm verileri görebiliriz bu şekilde.

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

En azından teknik verileri imza kısmına yazsak aslında bişeye tıklamaya da gerek kalmaz. Herkes imzasını da sürekli günceller km yaptıkça.

Fakat iş karşılaştırmaya geldiği zaman tablodaki gibi herkesi bir arada göremeyeceğiz. Ayrıca arıza kısmı da var.