Araç tavsiyesi

havaciahm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
DSG konusunda aynı fikirdeyim. VW grup aslında kafamı karıştırıyor. Son yıllarca çokca güven kaybetti. Opel de öyle. Alman arabası denilince Audi mercedes ten başkası yalan oldu artık. Sağlamlık sorunsuzluk kavramını yokoldu.

gümüştekin

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orta sınıf piyasa lideri araçlara bakının derim. Sırasıyla yeni Jetta ya da yeni focus.

Rozetmen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otomatik şartınız varsa dediğim gibi Citroen c4,hem dizel hem otomatik öyle pek bir sorununu duymadım.eski Jetta odun gibiydi yenisini bilemem,focus güzel ama araç beyazsa şirket çalışanı muamelesi Görüyorsunuz .

havaciahm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Jetta dan kaçışım DSG almak istememem. Manuel olursa değerlendirebilirim ki hala karar veremiyişim beni buna yönlendiriyor. Ford daha önce kullandım ama hiç keyif almadığım çok sert bir araba o yüzden düşünmüyorum.
Bugün arkadaşın gazına gelerek yeniden Astra J baktım 1.3 dizel manuel bir araca baktık. Araba harika evet ancak internetteki baskı balata mevzularını okuyunca almaktan vazgeçtim. 8-10 bin km de baskı balata sorunu yaşayan onlarca insan var ve bu beni korkuttu. Sanırım C4 şu anda en uygun benim için.

havaciahm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ewren2481

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ford torneo coreyour al