Araç tavsiyesi

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar kuzenim için benzin&lpg dizel yada ekonomik olursa sadece benzinli max.13000 liraya kadar klimalı bir araç bakıyoruz. Büyük kazası olmadıktan sonra boya takıntımız yok. Tek kapı yada 4 kapı farketmez ama 4 kapı tercih sebebimizdir. Aldığı zaman en az 2-3 sene binicek düzgün bir araç arıyoruz. Yorum tavsiye öneri ve eğer varsa link alabilirmiyim.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
O paralara 2-3 yıl sorunsuz kullanabileceğiniz araba zor bulursunuz bulsanız dahi 2-3 yılda size harcatacağı para zaten epey fazla olur o yüüzden çıtayı biraz yükseltmek gerekir. Ama yinede o paralara Astra F falan alınabilir.

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Marka model farketmez farklı marka önerileride olabilir.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Model onemli degilse 2.0 laguna 2.0 peugeot 406 alirsiniz.
En kotu ihtimalle peugeot 206 da bulabilirsiniz tabi bayram sonrasi.

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Bende konfor + performans konusunda Ford Mondeo 2.0 derim , yakıt + sorunsuzluk konusunda 1.5 dizel Admira Accent alınabilir , yine düşük bütçeli Albea , Symbol , Logan düşünebiliriz. Hatchback düşünürseniz Fiesta , Polo falan alınabilir.

mythturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi 13000 tl ye adamlar tofaş satıyorlar.bu zamanda araç almak doğru değil.aşırı derecede fiyatlar yüksek örk:geçen sene 2001-2002 model vtech ler 20-23000 tl arasında iken şimdi 28000 tl den başlayan fiyatlar.bayramdan sonra fiyatların düşmesini beklemek doğru bir karar olacaktır.13000 tl ye astra f kasa, tipo, eski kasa cıvcıv alınabilir.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
13bin lira üst limitiniz var ise Astra H 1.6 1996-1997 modellere bakın, bakımdan bakıma servise giden arabalardandır. Pejo 406 ve laguna 2.0 RXT ben de öneririm ama bakımsızı bezdirebiliyor. Diğer yandan 1995-96 model Vectra A CD donanımlı olanlardan çook rahatlıkla alıp sorunsuz binebilirsiniz. Eğer hiç sorun çıkarmasın derseniz lada samara en son modellerine bakın, bozulabilecek hiç birşeyi yok, bozulmaz yani.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Vallahi klima işi olmasa idi direk sağlam bir araç olsun ise toros derdim yeminle. Dağa taşa vur baba mısın? demezdi. Bakımı da zaten pek bir halt tutmaz. Triger yok zaten zincirli. Yavruya koy LPG dolan da dolan :D

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nadir abi işin içine klima girince devreye yeni toros giriyor :) şekli biraz bozuk olsada bizde bir solenza var klimalı 2004 model alalı 3 ayı geçti konu açmıştım araçla ilgili hem parçası çok ucuz hemde taş gibi klima desen buz antalyada yaz ayında dağ taş gezdi araç klima açık hararet vs görmedi. konfor yok ama hem ekonomik hem modeli iyi hemde cep dostu.. aracın tek eksiği ses yalıtımı onuda 100 tl gibi bir rakama halledebiliyorsun .. sonra bin binebildiğin kadar...

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Hiç boşuna uğraşmamak gerek bakmayın Fransız filan diye adamların araçları yeminle çilekeş yaw :D geçen arkadaşın aracını tamir de bir sorun işin gittik adamın bırak antifiriz vs soğutma sisteminden kanalizasyon çıktı resmen ama buna rağmen bana mısın dememiş. Kendi kendime dedim ulan Opel sana yedirdiğim paralara yazık zehir zıkkım olsun dedim. Eğer şu arabadaki durum sende olsa idi elli kere motor kitler 100 kere conta yakardın :D