Araç Tavsiyesi Astra J 1.3

huseyinkartal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba,

2 yıldır kullandığım Astra H 2007 1.3 CDTI aracımı motorunun ufak kalması sebebiyle değiştirmeye karar verdim bunun dışında çok memnunum, bir kaç arasında kararsız kaldım 46.000 TL limitim var aşağıdaki araçlar hakkında yorum yapabilir misiniz.

1- Kesinlikle Dizel olması gerekiyor yılda 30 bin KM yol yapıyorum LPG istemiyorum.
2- Otomatik dizel fark etmez.
3- Alman veya Japon olması şart.

Nissan Juke Tekna & Sport Pack; bu aracın 2012 modelini düşük KM de olanını istediğim fiyata bulabiliyorum tekna ve sport pack versiyonlarında opsiyon farkı pek yok, aracın şımarık kaslı görüntüsü 1.5 dizel 110bg 6 ileri cruise control olması eco,sport,normal sürüş mod'ları var arac yaş,yakıt,görünüm açısından cazip geliyor bütçemede uygun deneme sürüşü yaptım gayet performanslı uzun yolda kullanmadım ama trafikte çok var ama yinede muamma astra'dan sonra at'tan eşeğe düşmüş gibi hissedermiyim. Bütçem yetse kesin Quashqai alırdım.

VW Jetta & Golf 1.6 trendline; Bu aracın yeni kasasını istiyorum fakat bütçeme uygun olanların çoğu hasar kayıtlı temizin bütçeme uygun bulmam zor baz versiyonda Astra'yı ararmıyım görünüm olarak Astra H'dan çok üstün. Yakıt ve motor olarak pek fikrim yok VW ama 1.3 CDTI dan iyidir herhalde. ikinci elinin kuvvetli olması avantaj.

Astra j Enjoy; İlk aracım Astra H dan sonra J den korkmaya başladım 1.3 motor ekonomik ama çok cılız Linea gibi uçan tenekelerden tokat yemek gücüme gidiyor şirket aracımız Linea inanın kalkış hızlanma performası kat be kat iyi Linea'lar 70 BG aracım 95 BG, yeni kasa astra yolların en yakışıklısı ama 1.3 dizel motoru ekonomik ama kağnı gibi, Opel'den vazgeçmek istemiyorum fakat 1.3 'ün bütçeme uyan tek dizel opsiyon olması insanı ürkütüyor.

Sizce ne yapmalıyım ? fikirlerinizi bekliyorum.