Araç tavsiyeleriniz

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Araç tavsiyeleriniz

Emrah64 link' Alıntı:
bende aynen senin gibi düşùnüyorum kardesim önce sıfır fiyatlarini araştiracagim peki özgörkey genelde türkiye cikisli mi satiyor
Şöyle söyleyim Bmw nin Türkiye distribütörü Borusan otomotivdir.Borusan araçları hem kendi satıyor hemde bayilik verip sattırıyor bir nevi alt bayi gibi( özgörkey , kosifler , teknik oto gibi) herhangi bir bmw bayinden alınan araç borusan çıkışlı olmuş oluyor ve borusan garantili oluyor.

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
cla 200 ü kullanmadim ama yan koltugunda cok kisa  yolculuk yaptim cok acayip sert bir arac muhtemelen bizim astralardan da sert yerdeki titresimler a dan z ye kabinde bilmiyorum belkide banada oyle geldi 1 ay oncesi esnaf bir arkadas antalyadan sifir aldi yoldan geri donup bayiden aracini geri alip E serisi vermelerini istemis niye öyle yaptigini sordugumda arac inanilmaz sert dedi tabi bu takasta da on bin tl zararina geri almislar araci tasarim harika gercekten ama banada sert geldi arac

AMG lerde aracın lastikleri  18jant 40 yanak , birde runflat lastik olunca inanılmaz sert oluyor.. en kısa çözüm runflat lastikleri atıp normal lastiğe geçiş.. stepne olmadığı için runflat tercih ediyorlar.. adamların köy yolları bile otoban olunca tabi oralarda sıkıntı yok.. yalnız otobanda sürüşü ve yol tutuşu mükemmel.. bizde yollar malum olunca , hele şimdi yağmurlardan sonra  resmen köstebek yuvası , bir anlamı kalmıyor..

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Arkadaslar böyle giderse biz arac alamayacagiz galiba her kafadan bir ses cikinca kafamiz iyice karisti tam 3.20i ed ye karar verdik derken  cevremdekiler bmw nin sorunlu bir arac oldugunu mercedes c180 nin daha saglam,sorunsuz ve daha spor oldugunu söylüyorlar şuan net bir karar veremedik gönlümüz bmw den yana 3.20i ED performans ve yakit ekonomisi açısından daha mantikli geliyor bmw söylentilere göre gercekten sorunlu bir arac mi

gokhanbedir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
Arkadaslar böyle giderse biz arac alamayacagiz galiba her kafadan bir ses cikinca kafamiz iyice karisti tam 3.20i ed ye karar verdik derken  cevremdekiler bmw nin sorunlu bir arac oldugunu mercedes c180 nin daha saglam,sorunsuz ve daha spor oldugunu söylüyorlar şuan net bir karar veremedik gönlümüz bmw den yana 3.20i ED performans ve yakit ekonomisi açısından daha mantikli geliyor bmw söylentilere göre gercekten sorunlu bir arac mi
Kendi arkadaşlarımdan da ikisini de kullananlar olduğu gibi iki aracı da test ettim ve bence konfor(amg olmayanlar için) ve yalıtım için mercedes, sportiflik ve çok az da olsa yakıt tasarufu için bmw daha iyi. BMW'de cruise control'ün standart olmadığını da unutmayın 300 euro gibi bir fiyata sonradan takılabiliyor. Mercedes bir miktar daha pahalı şu an için ama aynı dolulukta neredeyse yakın fiyatlara denk geliyorlar. Hangisi sizin için daha önemliyse onu tercih edersiniz.

ahmetyr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

arkadaşlar bu aracı almayı planlıyoruz sizce nasıl ben birtürlü çözemedim bu bmw nin paketlerini bazılarında sportline+comfort vs. bazılarında sport+tecno+ışık paketi vs. bunlar neyin nesi valla internette hangi araca bakacagıma şaşırdım bu aracta muadillerine göre km olarak iyi geldi bana belki boştur birsey diyemem ama sizce nasıl bu araba anlayan arkadaslar yardımcı olursanız sevinirim
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-2014-320i-ed-sport-line-plus-tekno-plus-sport-pluscomfort-plus-6700-km-191071107/detay?searchResultsViewPreference=std&showViewPreferences=true&hideSearchFilter=false