araç tavsiye

aytac55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar vectra b aracımı değiştirmek istiyorum engelli olduğumdan yüzde 40 indirimli 0 araç alma imkanım var yalnız 1.6 cc yi geçmemeli ve otomatik vites olmalı şuandaki aracımın konforunu ve genişliğini aratmayacak ne gibi araç önerileriniz olur

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ortalama bir fiyat yada bir fiyat aralığı belirtirseniz nokta atışı yapabiliriz yardım etmek adına.

aytac55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fiyat aralığı 70-80 bin volkswogen cc- passat vailant favorilerim şu anda aslında insignia almaya çok isterdim ama 1.6 otomatik yok malesef bu modellerin hangisini önerirsiniz ve bunların dışında önereceğiniz modeller varmı

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada vectra çokda konforlu bir araç değil...süspansiyonları falan sert direksiyonu agır bir araç...asıl konuya gelirsek passat otomatik dsg güzel bir seçim olmuş...bunun yanında skoda süper b falanda düşünün derim...ford mondeo düşününderim...tüp taktırmayacaksanız ınsıgnıa düşünün derim...

aytac55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fluance,caddy,megane gibi birçok araca bindim ama b kasanın rahatlığını bulamadım.Banada passat daha mantıklı geldi alacağım aracı başım ağrımadan en az 10 sene kullanmak istiyorum o yüzden skoda biraz riskli gibi insignia,nın yukarda yazadığım gibi 1.6 ve altı otomatik modeli yok

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende aynı durumdayım aracımı satmadan mercedes cla 200 amg ye bakıyorum.bmw 3.16 ikinci sırada,cc üçüncü,passat dördüncü sırada

Dunedain55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2013 Octavia dış görünümüyle fluence'a göre çok daha güzel duruyo ama kullanış keyfi rahatlığı olark nasıl bilmiyorum..

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Passat cc bence mükemmel...İmkanım olsa alırdım şahsen...Ama diğer passat b5 ten sonra passat olmaktan çıktı...Citröen c4 picasso olabilir, ford c max önerebilirm...1.6 dizel motorulu ve otomatik şanzuman da var...

aytac55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tekerlekli sandalye kullandığımdan bagajın mümkün olduğunca büyük olması gerekiyor bu araçların arasında da passat vailant en önde