araç tavsiye

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba.. bu aralar yeni bir araç almak düşüncesindeyim. genel olarak şehir içi kullanılacak. alakasız iki model arasında kaldım. 1.3 cdti corsa enjoy ile 1.6 civic manuel lpg arasında kaldım. segment farkını önemsemezsek yakıt olarak hangisi daha makul olur. bagaj, segment vs önemli değil. bunların dışında pek aklımda olan araç yok ama yakıtı makul sorunsuz üzmeyecek araç tavsiyeniz varsa onlarıda değerlendirebilirim. bütçe 40 bini geçmeyecek. şimdiden teşekkür ederim...

ourcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba.. bu aralar yeni bir araç almak düşüncesindeyim. genel olarak şehir içi kullanılacak. alakasız iki model arasında kaldım. 1.3 cdti corsa enjoy ile 1.6 civic manuel lpg arasında kaldım. segment farkını önemsemezsek yakıt olarak hangisi daha makul olur. bagaj, segment vs önemli değil. bunların dışında pek aklımda olan araç yok ama yakıtı makul sorunsuz üzmeyecek araç tavsiyeniz varsa onlarıda değerlendirebilirim. bütçe 40 bini geçmeyecek. şimdiden teşekkür ederim...

Allah ne kısmet ederse kazasız belasız binmeyi nasip etsin öncelikle. benim fikrim corsa şehir içi kesinlikle pratik ve kullanışlı.

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Şehir içinde Corsa daha pratik olucaktır ama Honda Civic aile arabası olacağı için uzul yollarda daha konforlu gelicektir ve benzinli olacağı için belli bir süreden sonra kafa şişirmeyecektir ayrıca sorunsuzluk konusunda Civic açık ara Corsadan çok daha iyi olacaktır.

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzun yol için vectra kalicak zaten. Ayni turden ikinci araç olacagi içinde biraz corsadan yanayim açıkçası. Bakalim araştırmaya devam ediyorum, sizlerden gelen önerileride degerlendirerek karar vericem bakalim...