Araç Satışı

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun Mustafa, Allah daha iyilerini nasip etsin, alan arkadaş da arabayı iyi günlerde kullansın.

Teşekkür ederim savaş abi 7 senedir biniyordum beni ciddi anlamda hiç üzmedi. 7 senede 2. kez marşa hiç bastırmadı. Alan arkadaşa herşeyini anlattım hatta ben sol ön kapı değişti demiştim ustaya göstettirdi değişme yok boya var demiş. vicdanen çok rahatım. Nasip olursa hafta içi gelip alacak. Ben onun sözüne güvendim ve ilandan aracı kaldırdım.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bugün ben de aracımı sattım. Alan arkadaş paranın tamamını vereyim aracı alayım, pazartesi de devri alayım dedi ama ben hayır dedim. Bir miktar kapora aldım, aracı evin önüne çektim. Pazartesi günü parayı banka hesabıma geçirttikten sonra gidip devrini vereceğim. İşine gelirse böyle, gelmezse kendisi bilir.

Bu tip işlerin banka yoluyla olmasında büyük fayda var. Hem satıcı hem de alıcı için en doğrusu banka olacaktır. Satıcı parayı hesabında görür içi rahat eder, sahte para v.s. uğraşmaz. Alıcı ise bankaya parayı yatırırken falanca aracın satışı içindir şeklinde bir açıklama yazdırır, dolayısıyla arada böyle bir sözleşme olduğu ortaya çıkar.

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün paramı aldım devrini verdim. Şükürler olsun içim rahat Alan arkadaşda güle güle binsin. Nasip olursa yılbaşından sonra tekrar alacaz.

Diğer satan arkadaşlara fikir olması açısından 2004 astra Comfort sedan 123.500 Km. 2 parça boyalı LPG ' li 22.700 TL

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun. Daha iyileri nasip olsun inşallah...

O halde babamın 2004 Astra G Elegance 105.000 km LPG'li aracı 24-25 gibi gider. Vay be fiyatlar nasıl artmış öyle!

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun. Daha iyileri nasip olsun inşallah...

O halde babamın 2004 Astra G Elegance 105.000 km LPG'li aracı 24-25 gibi gider. Vay be fiyatlar nasıl artmış öyle!

değişen falan yoksa anaz 24000 yapar. hatta daha fazla

sen cruze sattın mı ?

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Cruze gitti. Yarın kısmetse Astra'yı alacağım.

nightknight

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun:)

Son düzenleme:

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç satışında da galiba en doğrusu tıpkı ev satışlarında olduğu gibi özel olarak düzenlenen isme özel bloke çek ...

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben girmem böyle bir işe tanıdığım güvenilir biri olursa belki ama kaydı kesinlikle vermem

GT-I9300 üzerinde Tapatalk ile gönderildi now Free