arac muayne randevu alma ucretlimi

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
arkadaşlar randevu alıyım dedım muayne ucretı 13 tl kredı kartından ucretlendırıyor doğrumu muayne ıstasyondakı arkadaşım beceremessen ben alırım dedı acaba arayıp tekrar bılgımı alsam:confused:

Birde bugun eksoz muaynesı yaptırdım LGP muaynesı yaptırıyım dedım LPG muayne ıstasyonundakı arkadaş abı tadılatın yoksa kazanın yenıyse yaptırma ruhsatta benzın lpg ışlı yazıyorsa sorun yok dedı muayne ıstasyonuda sorudum lpg muayne yaptırmana gerek yok dedi zorunlu degılmiş cezası yokmuş entrasan geldı :D

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 14:21 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 13:54 ----------

http://www.tuvturk.com.tr/
orjınal adresden alınca ucretsızmış vay arkadaş ya sormasaydım 13 tl verıcektım

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hangi adresten almaya çalıştınız ki? :)

h@k@n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ödemeyi orda yapıyorsun tabii ki onlar aracı siteler ne kırparsalar :)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
hangi adresten almaya çalıştınız ki? :)
http://www.aracmuayenerandevualma.net/?SyfNmb=2&pt=RANDEVU+%C4%B0%26Ccedil%3B%C4%B0N+TIKLAYINIZ

http://www.turktuvrandevu.com/
valla web siteleri benzetmişler neden böyle aracı web site yapılmış anlamadım yasak değılmı :(
neyse
www.tuvturk.com.tr doğru adresten aldım
ödemeyi orda yapıyorsun tabii ki onlar aracı siteler ne kırparsalar

valla kardeşim arkadaşım uyarmasa bende aracı siteden randevu alacaktım:)
LPG muayene sine ne diyorsunuz peki arkadaşlar tadilat yoksa muayene gerek yok diyorlar TÜV ve LPG istasyonda gerek yok diyor ilerde karşıma çıkar mı :confused:

Vectra92

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar randevu alıyım dedım muayne ucretı 13 tl kredı kartından ucretlendırıyor doğrumu muayne ıstasyondakı arkadaşım beceremessen ben alırım dedı acaba arayıp tekrar bılgımı alsam:confused:

Birde bugun eksoz muaynesı yaptırdım LGP muaynesı yaptırıyım dedım LPG muayne ıstasyonundakı arkadaş abı tadılatın yoksa kazanın yenıyse yaptırma ruhsatta benzın lpg ışlı yazıyorsa sorun yok dedı muayne ıstasyonuda sorudum lpg muayne yaptırmana gerek yok dedi zorunlu degılmiş cezası yokmuş entrasan geldı :D

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 14:21 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 13:54 ----------

http://www.tuvturk.com.tr/
orjınal adresden alınca ucretsızmış vay arkadaş ya sormasaydım 13 tl verıcektım

Dolandirici site.tuvturk mudahele etmiyor.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
kardeşim şikayet etmek lazim ama nasıl müdahale etmıyorlar şaşirmiş durumdayim

Epsilon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dolandirici site.tuvturk mudahele etmiyor.

Esas problem burada zaten. Yoksa her yerde dolandırıcı da olur, üç kağıtçı da. Ama otorite sağlam olacak, anında müdahale edip hem siteyi kapatacak hem de açanların burnundan fitil fitil getirecek ki bir daha kimse cesaret edemesin böyle üç kağıtlara. Bizde anca... Neyse gerisini yazmıyorum.

Vectra92

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Esas problem burada zaten. Yoksa her yerde dolandırıcı da olur, üç kağıtçı da. Ama otorite sağlam olacak, anında müdahale edip hem siteyi kapatacak hem de açanların burnundan fitil fitil getirecek ki bir daha kimse cesaret edemesin böyle üç kağıtlara. Bizde anca... Neyse gerisini yazmıyorum.

ben bu sitenin varlığından en az 6 aydır haberdarım.nette biraz arama yapılırsa siteyle ilgili çok şikayet var.gerisini siz düşünün....

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Tuvdeki arkadaşim uyarmasa bende parayla randevu alicaktim

Sent from my iPhone using Tapatalk