araç kendini otomatik nası kitlio

N

napleser

Bilgi Girilmemiş
Ynt: araç kendini otomatik nası kitlio

Sizin anlattığınız durum içeriden oluşacak hareketlerle alarmın ötmesini önlemek için yapılıyor heralde
mesale arabalı feribotlara binildiğinde alarmın ötmesini nasıl önleriz feribot beşik gibi sallanıyor zira

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

iyide bizim araçlarımızın orjinal alarmı zaten sadece içerdeki hareketlere yönelik yani dışardan bi darbe sallantı gibi şeylerde zaten çalışan bir alarmımız yok ki.

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

Hırsızlık alarmı yani bende sallıyorum lastiğe vuruyorum neden ötmüyor diyordum
eskisi gibi lastiğe vur kaç alarm ötsün durumu yok heralde
iyi olmamış o zaman ben kediye köpeğe hatta kuşa bile ötsün istiyorum :)
bizim burası tip dolu

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

:D ozaman alarm taktırmanız gerekecektir. yandan geçerken ayak sesine bile öten alarmlar mevcut. hatta kitleyip açarken şahin alarmları çok hoş çik çik ötenler..

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

İnsanın her konuda bilgili olması mümkün olmuyor malesef ben alarm var bide orjinal alarm var her şeye öter nasıl olsa diye biliyordum öyle değilmiş :)

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

çik çik iyimiş ya  :)bizim sokakta var öyle bi kaç şahin doğan aynen dediğiniz gibi
bende bunlar hergece çöp kamyonu geçerken ötüyor benimkini sallıyorum niye ötmüyo diyordum ondanmış demek

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hareket sensörünün olması ve harekete göre alarm çalması çok verimli bir sistem bence
böylece her aracın yanından geçene veya sese zır zır ötmüyor
bunun daha ötesinde alarm devreye girince kapılar içeriden veya dışarıdan hiçbir şekilde açılmıyor
yani aracın kelebek camı hırsız tarafından kırıldı ve kapı açılmak istendi, kapılar içeriden veya dışarıdan açılmıyor
bu güvenlik önlemi benim için çok önemli örneğin

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

Arabayı çizmeye çalışanlara ötse iyi olurdu aslında :)
yani öyle bir özellik olsa,hassas düzeyde alarm gibi,sakat mahallerde seviyeyi arttırsak caydırıcı olurdu en azından

gencebay25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tolga bey benim aracımda da sizin anlattığınız durum meydana geldi arabayı çalıştırırken o uyarı çıktı ve araç çalışmadı kontak yenileyerek marşa bastım yine çalışmadı en sonunda anahtarı çıkarıp tekrar kontağa takıp marşa basınca çalıştı. acaba neden kaynaklı bilginiz var mı ayrıca benim araçta alarm yok.