Araç içi ön arka kamera sistemi kurdum

Qfflline1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Araç içi ön arka kamera sistemi kurdum

Hayırlı olsun güzel olmuş rabbim kaza bela vermesin

azat_usta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

turbonet' Alıntı:
Arkadaşlar belki beni takip eden olduysa bilirsiniz. Aracım park halindeyken şerefsizin biri vurup kaçmıştı. Hemde site içinde. Onun için kamera alacağımı söylemiştim. Aliexpress den aldığım kamera geldi. Kurulumu da yaptırdım. Ön ve arka hareket sensörlü. hareketii algıladığı anda 1080p kayda başlıyor. 1 dakkadan 5 dakkaya kadar video süresini belirleyebiliyorsunuz. süre bittiği anda yeni bir file oluşturuyor. bu şekilde video parçalamakla uğraşmıyorsunuz. araç kapalı durumdayken aküden elektik gelmediği için kendi şarjıyla 1-2 saat dayanabiliyor. Onun içinde 50 bin mah lık taşınabilir şarj cihazı aldım. direk ona bağlayacam. en az 2 hafta getirir diye düşünüyorum. Bu şekilde park halinde de aracıma birşey yapan olursa yakalabileceğim.

Düşünen varsa az çok aklınızdaki soru işaretlerini gidermişimdir inş. Cihazı öğrendikçe paylaşımlar yapacağım.

Merhaba hocam aliexpress ürün linkini atarmısınız

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Park halinde kayıt için obd2 şarj kablosu var ali express te.akü voltajı 11.6 volt altına düşünce akımı kesiyor.park halinde kayıt için kullanabilirsiniz çok başarılı bir ürün.6 dolar civarı bişey.obd2 car dvr diye aratın bulursunuz.powerbank kullanmak zahmetli be sıcak havalarda araç içinde riskli olur

E6653 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

byblacktimeee1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

azat_usta' Alıntı:
turbonet' Alıntı:
Arkadaşlar belki beni takip eden olduysa bilirsiniz. Aracım park halindeyken şerefsizin biri vurup kaçmıştı. Hemde site içinde. Onun için kamera alacağımı söylemiştim. Aliexpress den aldığım kamera geldi. Kurulumu da yaptırdım. Ön ve arka hareket sensörlü. hareketii algıladığı anda 1080p kayda başlıyor. 1 dakkadan 5 dakkaya kadar video süresini belirleyebiliyorsunuz. süre bittiği anda yeni bir file oluşturuyor. bu şekilde video parçalamakla uğraşmıyorsunuz. araç kapalı durumdayken aküden elektik gelmediği için kendi şarjıyla 1-2 saat dayanabiliyor. Onun içinde 50 bin mah lık taşınabilir şarj cihazı aldım. direk ona bağlayacam. en az 2 hafta getirir diye düşünüyorum. Bu şekilde park halinde de aracıma birşey yapan olursa yakalabileceğim.

Düşünen varsa az çok aklınızdaki soru işaretlerini gidermişimdir inş. Cihazı öğrendikçe paylaşımlar yapacağım.

Merhaba hocam aliexpress ürün linkini atarmısınız

Hocam tam olarak neler aldınız ve kaç TL fiyata maal oldu linkerlini alabilir miyiz? Teşekkürler