araç gaz yemiyor acil yardım

tonyukuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese iyi geceler benim sorunum şudur 1998 model opel vectra cd aracım var aracım 138,000 km olup benzinlidir fakat aracımda bir sorun var aracı yeni aldıgımdan dolayı farketmedim arabam boş ta iken gazın sonuna kadar basıyorum 4,5 deviri aşmıyor bu neden oluyor fazla yakıt tüketimi yapılmaması içinmi yapılmış yoksa başka bir problemmidir (aracım arıza lambası yakıyor fakat bu devir saati haricinde hiç bir problam yok) herkese teşekkür ediyorum... ve bunu halledebilecek ankara çevreinde iyi bir usta varmıdır.

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha once bu sorun hakkında acılmıs bır suru konu var arama yaptırabılırdın bırde ılk mesajın buraya degıl uye arsıvı bolumune olmalıydı

sorunun ıse ekzantrık devır sensorunde malıyetı 100 lırayı gecmez ama

emregsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorun egzantrik okuyucu yada sayıcı dediğimiz parçadan kaynaklanıyor arkadaşlarında dediği gibi :)

opelacemisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw hocalar benim arabamda da durum böle 4000 devri geçtimi arıza lambası yanıyor korkup hemen yavaşlıyorum...
aynı şeyden mi bahsediyoruz acaba

anıl_ilhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyini kontrol ettir ayaklarında kırık oluşmuş olabilir yüksek ihtimalle.. bir önceki aracımda başıma gelmişti,sabahları falan ilk çalıştırıp hareket ettirdiğimde bile araba yerinden kalkmıyordu

oguz006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anıl_ilhan ankarada beyin tamiri yapan tanıdığın biryer varmı. benim araçtada beyin sorunu var galiba.

tonyukuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki lpg yi hangi marka taktırıyım tartarini nasıl eski aracımda bu marka kullandım çok memnundum ama kafamı karıştırıyorlar birisi diyoki atiker digeri diyor marka önemli degil basit bir şey al nlamadım bizim dier arkadaş citröen e bağlattı atıker araba resmen mahvoldu atikerden soğudum şimdi citröen de satılık ( c4 xs :) ) sizce arkadaşlar hangi mrka taktırmalıyım

haokah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw hocalar benim arabamda da durum böle 4000 devri geçtimi arıza lambası yanıyor korkup hemen yavaşlıyorum...
aynı şeyden mi bahsediyoruz acaba

Ayni durum soz konusu degil..
Cok onemli birsey oldugunu dusunmuyorum.. Yuksek devirdeyken servis lambasi yanmasi sonucu arac da bir cekis düsmesi olur fakat kontagi kapatip acinca yani arac beynini sifirlayinca tekrar düzeliyorsa büyük ihtimal katalizorde vardir sorun.

caglar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki lpg yi hangi marka taktırıyım tartarini nasıl eski aracımda bu marka kullandım çok memnundum ama kafamı karıştırıyorlar birisi diyoki atiker digeri diyor marka önemli degil basit bir şey al nlamadım bizim dier arkadaş citröen e bağlattı atıker araba resmen mahvoldu atikerden soğudum şimdi citröen de satılık ( c4 xs :) ) sizce arkadaşlar hangi mrka taktırmalıyım
Ben 2,5 yıldır tartarini kullanıyorum sorunsuz.

oguz006

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yokmu ankarada beyin tamirini yapan bildiğiniz bi usta :(