Araç Bilgisi

opel izmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Araç Bilgisi

BRKCDTI link' Alıntı:
Benimki de enjoy olarak görünüyor. Eski Corsa D aracım da enjoy olmasına rağmen essentia olarak görünüyordu. Bir sorun yaşamadım.

Merhaba,
Yeni uygulamalarda tüm bilgiler sistem üzerinden işliyor. Elinizdeki ruhsat ve sistemdeki bilgilerin uyuşmazlığında sıkıntı yaşayabilirsiniz. Gerekli düzeltmelerin yapılmasında fayda var.

Saygılarımla,

umut7105

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sıkıntımıza cevap yazan arkadaşlara teşekkür ediyorum,sorunu vergi dairesinden telefonla hallettim.Oradaki memur arkadaş yanlış girmiş bilgiyi,başka bir arkadaş telefonda düzeltti durumu.Şu anda NEW ASTRA 5DR 1.6 ENJOY 115HP yazıyor.Ordaki listedeki araçlardan seçtik,adam bana telefonda saydı listedekileri ama enjoy plus yoktu.Ben de bu galiba diye NEW ASTRA 5DR 1.6 ENJOY 115HP işaretlemesini söyledim.Başka sorun çıkacağını sanmıyorum.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sn umut7105
probleminizin çözüm bulunmasına sevimdim :)
ilerleyen zamanlarda sorun yaşamamak için hemen düzelttirmişsiniz

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bendede 1.6 hb enjoy gözüküyor gib sayfasında al başına bela ayrıca şimdi sigorta poliçeme baktım ordada benim aracın plakası farklı yazılmış bu konuda ne yapmak gerekir bilgi verirseniz sevinirim

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bahadirusta link' Alıntı:
bendede 1.6 hb enjoy gözüküyor gib sayfasında al başına bela ayrıca şimdi sigorta poliçeme baktım ordada benim aracın plakası farklı yazılmış bu konuda ne yapmak gerekir bilgi verirseniz sevinirim
Acentenizle görüşüp trafik sigortasını kolaylıkla hallettirirsiniz merak etmeyin.

umut7105

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu yanlışlıkları erken farketmemiz iyi oldu,benimle başlayan yanlışlık zinciri görüyorum ki hergün artmaya devam ediyor.Sıkıntı yapacak birşey yok ben telefonda hallettirdim vergi dairesine bile gitmedim.Vaktiniz sınırlı ise vergi dairesini tel. ile arayın,vaktiniz varsa bizzat gidip halledin.Çünkü oradaki memurlar araç tipinden anlamıyorlar o yüzden ben tek tek model tiplerini saydırdım memura,en sonunda buldu benimkini yoksa kafalarına göre yapıyorlar.

opel izmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bahadirusta link' Alıntı:

plakanız daha belli olmadan trafik tescil işlemleri başlarken trafik sigortanız yapılmak zorunda. o yüzden 35 g xxxx veya 35 xq xxx şeklinde plaka görüyor olabilirsiniz. trafik sigortanızı yapan yere plakanızı bildirip zeyilnamesini yaptırabilirsiniz.

saygılarımla,

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim plakam 34 gr 0001 gibi mesela ama trafik sigortamda bir tek farklı bilgi olarak plaka 34 yg 3450 gibi bir plaka kalmış dediginiz gibimi oldu yoksa yalnışlıkla ordamı kaldı artık bilemiyorum opel servise bir ugrayıp görüşücem bu konuyu

umut7105

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Plaka çıkmadan sigorta yapıldığı için örneğin 34 YK 000 olabilir plaka,ordaki YK yeni kayıt anlamına gelir.Hiçbir sorun teşkil etmez önemli olan şasi numarasıdır.Benim poliçedede 05 YK 000 diye geçiyor plakam,sorduğum zaman plaka çıkmadığı için olduğu söylendi,ama sigortayı yapan adam benim gerçek plakamı da poliçenin bir köşesine iliştirmişti.