Araç alıyorum görüş tavsiye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Araç alıyorum görüş tavsiye

peki aracı alırken 2014 1.6 dizel olanlarda olan kronik problemler varmı kontrol edilmesi gereken ?  023hm

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlısı olsun tavsiyem aracın garantisi devam ediyormu ilk bakım(ları) nerede yapılmış kontrol et ve mümkünse bakım evraklarını al

kaos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Hayırlısı olsun tavsiyem aracın garantisi devam ediyormu ilk bakım(ları) nerede yapılmış kontrol et ve mümkünse bakım evraklarını al
Bakım evrakları duruyor Temmuz 2015 te Opel serviste yapılmış garanti 10-2016 ya kadar duruyor evrakların resmini gördüm

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Expertizlere de çok güven olmadığı için tanıdık bilindik bir yer olmasında fayda var
Araç çok iyi 1.6 dizel cosmo ve stil paket gayet dolu dolu, hem dizel hem performanslı bir araç.

kaos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ilan kalktı benim için nasipse yarın sabah gidiyorum bilmedigim bir semt bilmedigim insanlar ikna edersem pendige sanayiye gotururum ama bakalım ben expertizze sokup cıkmayı düşünüyorum zaten 20 binde araba motorunda cok sıkıntı olmaz degişen boyasına baksınlar yeter diye dusunuyorum ama bilemiyorum  023hm

kaos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

veysel 44 link' Alıntı:
Tabi dışarıya göre fiyat  biraz fazla çıkar ama sadece ama. İstersen Atm nin karşısında yan yolda Doğuş Oto Kartala varmadan özel ekspertiz yapan biryer gözüme çarpmıştı çünkü o bölgede baya bi galeri var zaten Kartal Oto sanayi siteside çok yakın hatta şimdi aklıma geldi istersen sana bi telefon numarası  vereyim Teyfik usta ve oğlu Doğan usta var Kartal oto sanayide dört dörtlük ustalar dürüstlükleri ve insanlıklarına diyecek yok ben astramın bakımlarını onlara yaptırıyordum. Onların yanına git motoruna baksınlar kaporta kısmınada seni yönlendirirler çünkü benimde tamponla ilgili bir sıkıntım vardı kaportacı tanıdıklarına kendiler götürdüler ve uygun fiyata yaptırdılar. İstersen sana telefonlarını vereyim ara konuş.

hocam ustaların telefon numarasını alabilirmiyim ?

jamesbjk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam merhaba,
2014 model 1.6 CDTI araçtan bende de var ama bana soracak olursan 73 bin tl fazla.Bende geçen gün ilan vermiştim fakat satmaktan vazgeçtim.
Aracın kilometresi 20 binde yeni necvox platinum ekranda taktırmıştım pazarlıksız 67 istedim.Max olabilecek rakam 68 bana göre.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

70 bin lira 2.el astra j 2014 model bence çok fazla. 2.el piyasa yüksek anlarım ama yinede astra için çok büyük paralar bunlar kaldı ki kasa değiştirmiş aldığınız anda kafadan direk değerini kaybedecek bir araç için. Yine sizin tercihiniz ama bence çok yüksek paralar k çıkmışken birde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...