Araç alıyorum görüş tavsiye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar foruma ilk ocak ayında girdim ozamandan beri araç arıyorum en son ilandaki araci buldum pazarlık yaptım cuma gunu istanbula gidip aracı alıcaz nasipse eğer sizden yorum almak istedim bi an gozume cok para gibi geldi 70bin golf istemiyoruz bu paralara golf alırdın dicekler olursa =)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...l-cosmo-sitil-maket-en-dolusu-288514410/detay

ilandaki araç kışlık lastikleri ile beraber  (michelin) toplamda 1000 tl vergiside odenmişl şekilde  70.5 a geliyor ne diyorsunuz ?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Araç alıyorum görüş tavsiye

Arac gayet guzel kaza bela yoksa fiyatta iyi hayirli olsun.

balkes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

araç güzel ancak neden o paralara d segmenti( örnegin insignia yada passat) yada daha ucuza astranın benzinli turbo motorlarından düşünmez misiniz?

kaos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yılda 30 35 bin km yapıyoruz oyuzden benzinli seçmedik 100km de 4-5lt yakması onemli oyuzden 2ç0 insignia bakmadık eşim kullanıcak az kucuk olsa daha iyi daha sonra d segment bakarız dedik tabi birde km ve yaş max 1-2 yaş ve 30 bin km de araba baktık sunroffda seçim sebebi tabi

kaos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

birde abilerim araçı teslim alırken nelere dikkat etmeliyim şimdi espertize sokucam opel bayi ne gidip bakım formlarına bakıcam başka ne yapmalıyım

istanbul maltepe civarı iyi oto expertiz tanıyan varmı acep ?  002tuhaff

muh28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

araç 1.6 cdti cosmo ve still paketli galiba. hayırlı olsun şimdiden. ne kadara anlaştınız?

veysel 44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kaos link' Alıntı:
birde abilerim araçı teslim alırken nelere dikkat etmeliyim şimdi espertize sokucam opel bayi ne gidip bakım formlarına bakıcam başka ne yapmalıyım

istanbul maltepe civarı iyi oto expertiz tanıyan varmı acep ?  002tuhaff
Araç Maltepe Cevizlide yanlış görmediysem oraya çok yakın e5 üzerinde Pendikte opel Atm yetkili servis var önceden randevu al istersen en azından aracın geçmişinide söylerler.

kaos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet araç maltepede 70.5 anlaştık kışlık lastik michelin ve iki donem vergisi odenmiş sekilde

kaos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

veysel 44 link' Alıntı:
Araç Maltepe Cevizlide yanlış görmediysem oraya çok yakın e5 üzerinde Pendikte opel Atm yetkili servis var önceden randevu al istersen en azından aracın geçmişinide söylerler.

Serviste expertiz pahalı olmaz mı ?

veysel 44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kaos link' Alıntı:
Serviste expertiz pahalı olmaz mı ?
Tabi dışarıya göre fiyat  biraz fazla çıkar ama sadece ama. İstersen Atm nin karşısında yan yolda Doğuş Oto Kartala varmadan özel ekspertiz yapan biryer gözüme çarpmıştı çünkü o bölgede baya bi galeri var zaten Kartal Oto sanayi siteside çok yakın hatta şimdi aklıma geldi istersen sana bi telefon numarası  vereyim Teyfik usta ve oğlu Doğan usta var Kartal oto sanayide dört dörtlük ustalar dürüstlükleri ve insanlıklarına diyecek yok ben astramın bakımlarını onlara yaptırıyordum. Onların yanına git motoruna baksınlar kaporta kısmınada seni yönlendirirler çünkü benimde tamponla ilgili bir sıkıntım vardı kaportacı tanıdıklarına kendiler götürdüler ve uygun fiyata yaptırdılar. İstersen sana telefonlarını vereyim ara konuş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...